GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / FORZA HORİZON 3’TEN YENİ FRAGMAN VE YENİ HABERLER!

FORZA HORİZON 3’TEN YENİ FRAGMAN VE YENİ HABERLER!

Sponsor Reklam

170451169b2b365992a72b4e62499c5d

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Playground Game tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından piyasaya sürülen ve bence bu senenin en iyi araba yarışı olacak olan Forza: Horizon 3 geçtiğimiz 27 Eylül ayında Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapmıştı.

Bugün ise Microsoft tarafından oyunun yeni DLC si olan “Motorsport All-Stars Car” hakkında fragman yayınlandı.  Bu DLC de 10 yeni araç var keza bu araçları aşağıda paylaştığımız fragmanda da görebilirsiniz. Microsoft zaten hepsini tek tek detaylı bir şekilde göstermiş arkadaşlar.

Sponsor Reklamlar

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=y_RI3bZhU50[/embedyt]

Bu DLC ye Ultimate Editionu alarak sahip olabileceğiniz gibi 30 lira vererek tekli olarak da alabilirsiniz. (Oyunun güzel olmasına güzelde çok pahalı be arkadaş..)

Ayrıca bu DLC nin dışında yeni bir DLC daha geleceği duyuruldu ancak bu yeni DLC hakkında henüz hiç bir bilgi verilmedi.

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde, yeni bir duyuru olduğunda yine buradan sizlere duyuracağız. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan PALADİNS PS4 VE XBOX ONE İÇİN GELİYOR başlıklı makalemizde paladins, paladins kayıt ol ve paladins ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.