GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Perşembe , 13 Eylül 2018
Anasayfa / HABERLER / Flaş ! Flaş ! Teknolojide Yeni Devir , Katlanabilir iPhone Geliyor!

Flaş ! Flaş ! Teknolojide Yeni Devir , Katlanabilir iPhone Geliyor!

Sponsor Reklam

Teknoloji severler için haberleri yayınlamaya devam ediyoruz.

Geçen ayda iPhone X modelini tanıtan ABD merkezli teknoloji devi Apple yeni tasarımların peşini bırakmıyor ve sürpriz gelişmeler ile kullanıcılarına ulaşıyor. Yeni nesil telefon devrinde artık olmaz denen bir iddiayı ortadan kaldıracak fikirler ile gelen Apple şimdide katlanabilir telefon modeli için çalışmalara başladı.

Çıkan haberlere göre Apple’ın katlanabilir bir iPhone modeli için LG ile birlikte bu yolda adım atma hazırlıklarına başladığı söylentileri yer almaktadır. Sürekli kendini geliştirme ve kullanıcıları için yeni arayüzler peşinde koşan Apple teknolojide hız kesmeden devam ediyor.

 

Sponsor Reklamlar

Güney Kore medyasının şirketlere yakın kaynaklara dayandırdığı haberlere göre, LG ve Apple çok konuşulacak bir iPhone modeli için kolları sıvadı. Aynı iddiaya göre, söz konusu model ilk katlanabilir iPhone olacak.  Alınan bilgilere göre telefonun 2020 yılında satışta olması planlanmaktadır. Kullanıcılar için adeta çok kullanışlı olacak bir cihaz yerini alacak olması hiç şüphesizdir. Hem telefon hem de tablet gibi kullanılması kullanıcılar açısından çok büyük bir avantaj olacaktır. Tek bir cihazdan rahatlıkla işleri hallederken diğer yandan da günlük telefon konuşmalarını ve mesajlarını kontrol edebilmektedir.

Yeni bir gelişmeye de ev sahipliği yapacak olan ve aynı kulvarda da yarışan Samsung Apple rekabetine sahne olacak. Resmi olarak açıklama yapan Samsung’un da böyle bir proje ile kullanıcılarına sunması hiç kaçınılmazdır.

 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung katlanabilir telefon modelleri için geri sayıma geçti.

Piyasadaki en büyük telefon üreticisi Samsung’un mobil biriminin başkanı Koh Dong-jin katlanabilir telefonlar için tarih vermişti Söz konusu açıklamaya göre, Samsung’un katlanabilir akıllı telefonları 2018’de raflardaki yerini alacak

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2017 Ekim Ayı En Güncel ve En Hızlı Torrent Trackerler (%100 İstisnasız Çalışan Liste) başlıklı makalemizde 2017 Ekim Ayı En Güncel ve En Hızlı Torrent, 2017 ekim torrent ve 2017 ekim torrent listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.