GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 28 Kasım 2020
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / FİFA 2020 Sistem Gereksinimleri

FİFA 2020 Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

FIFA 2020 sistem gereksinimiyle karşınızdayız. Son yıllarda çıkan en iyi oyunlar kategorisinde olmaya aday bir oyundur. Hızlı gelişen teknoloji oyunlara yansıyor. Efsane oyun serilerinde yer almaktadır. FIFA 20 oynamak isteyenler özel grafiklerle karşılanıyor. FIFA 2020 tanıtımı kısa süre önce yapıldı. Resmi internet sitesi yer alan bilgileri eksiksiz olarak sizlerle paylaşacağız. Oyun hakkında merak edilen tüm detayları bir arada inceleyebilirsiniz.

Oyunun 24 Eylül 2019 tarihinde çıkacağını belirterek başlayalım. Fiyat olarak en düşük 60 euro civarında olacağı tahmin edilmektedir. Ortalama TL karşılığı ise 400 TL ve üzerindedir. Euro kuruna göre değişmektedir. Sitede yer alan bilgiye göre:

FIFA 20 STANDARD EDİTİON : € 59.99

FIFA 20 CHAMPİONS EDİTİON : € 79.99

FIFA 20 ULTİMATE EDİTİON : € 89.99

5 Ağustos 2019 tarihinden önce ön sipariş verebilirsiniz. Oyun seviye olarak 3 farklı kategoride sunulmaktadır. Oyun detayları bu alt başlıklarımız da inceleyelim. İşte ayrıntılar…

Otantik Oyun Akışı

AI kontrollü oyunculara yeni dinamik bire bir dinamik, geliştirilmiş AI Savunması ve doğal oyuncu hareketi ile kullanıcı tarafından kontrol edilen oyuna daha fazla önem vererek, sahada daha fazla zaman, alan ve pozisyon anlayışı sağlamaktadır.

 • Dinamik Bire Bir (On-Ones): dünyanın en iyi liglerinden olan oyun temposunu kullanarak inşa edilen, elden geçirilmiş bir oyun akışı, kullanıcı tarafından kontrol edilen Kararlı Anlara önem veren 1’e 1 fırsatla sonuçlanan daha gerçekçi ve gerçekçi bir oyun alanı sunar.
 • AI Savunması: konumlandırma ve ele alma sistemindeki bir revizyon AI’nin kullanıcı tarafından kontrol edilen oynatıcıyı daha iyi tamamlaması için bir ortam yaratır. AI, kullanıcı savunmasını ödüllendiren ve geliştiren akıllı savunma desteği sunacaktır.
 • Doğal Oyuncu Hareketi: hareketlilik ve konumlandırma yenilikleriyle AI oyuncular, her zamankinden daha doğal ve bestelenmiş bir şekilde hareket eder ve sahadaki tüm oyuncular için gerçekçi futbol hareketi yaratır.

Karar Verici Anlar

Karar Verici Anlar, bir eşleşmenin sonucunu belirleyen anlar üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. Son üçte yer alan Composed Finishing’den arkadaki Kontrollü Tackling’e, yeni Strafe Dribbling ve Set Piece Refresh ile birlikte, her oyunun ana aşamalarında girdi artar.

 • Strafe Dribbling: Yeni strafe salya tamircisi saldırı seçeneklerine daha fazla boyut katıyor; Rakibinizi hızlandırma veya beceri ile yenmeden önce her zamankinden daha fazla çeviklikle hareket etmenizi sağlar.
 • Kontrollü Tackling: Aktif Dokunma Sistemini kullanarak, kullanıcı tarafından kontrol edilen savunma, çeşitli yeni takım oluşturma animasyonları ile avantajlı ve ödüllendirilir. Üst kısım ne kadar temiz olursa, topa sahip olma olasılığı o kadar yüksek olur.
 • Set Yenileme : Bir sistem yenilemesi, direkt serbest vuruşları ve cezaları hedefleyen daha derin seçenekler sunar ve topa vurma için her zamankinden daha fazla ödüllendirici olan daha fazla beceriye dayalı mekaniği sunar.
 • Kompozit Finishing: Çekimin temelindeki bir revizyon, size daha tutarlı ve klinik bir sonlandırma sunacak, otantik sonlandırmayı daha iyi ödüllendiren ve voleybollu haçlar gibi daha zor durumlarda risk ve ödül sunan daha gerçekçi bir çekim deneyimi yaratacak.
Sponsor Reklamlar

Top Fiziği

Yeni Top Fiziği Sistemi, FIFA 20’deki oyunu yeni bir gerçekçilik seviyesine yükseltir, yeni atış yörüngeleri, daha gerçekçi mücadele etkileşimleri ve fizik odaklı davranış sunar.

 • Futbol Bilgilendirilmiş Hareket: Bir elden geçirilmiş hareket sistemi, her zamankinden daha fazla gerçekçilikle oynanan daha gerçekçi bir top döndürme ve zıplama yaparak daha gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatır.
 • Yeni Atış Yörüngeleri: Yeni top hareket sistemiyle, teknik olarak daldırma atışlarından mafsal toplarına, çarpık set parçalarına ve ilk kez yükselen atışlara kadar çeşitli gerçekçi atış yörüngeleri açılır.

Studio : EA Vancouver, EA Romania
Genre : Sports
Platforms : Origin, Xbox One, PlayStation 4
Release Date : September 24, 2019

FIFA 2020 Sistem Özellikleri En düşük

İşletim Sistemi Windows 7, Windows 8.1 ya da Windows 10
İşlemci ve Hızı AMD Phenom II X4 965 (3.4 GHz) ya da Intel Core i3-2100 (3.1 GHz)
Bellek 8 GB RAM
Ekran Kartı AMD Radeon HD 7850 (2GB) ya da NVIDIA GTX 660 (2GB)
Boş Alan 50 GB boş alan

FIFA 2020 Sistem Özellikleri Orta Seviye

İşletim Sistemi Windows 10
İşlemci ve Hızı AMD Athlon X4 870K (4.1 GHz) ya da Intel Core i3 6300T (3.3 GHz)
Bellek 8 GB RAM
Ekran Kartı AMD Radeon R9 270X (2 GB) ya da NVIDIA GeForce GTX 670 (2 GB)
Boş Alan 50 GB boş alan

Kaynak : https://www.ea.com/games/fifa/fifa-20?isLocalized=true

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

 1. 8GB DDR3 Ram
  AMD Phenom II X4 965 PROCESSOR 3.40 GHz İşlemci
  Nvidia Geforce GTX 1050 Ti Ekran Kartı
  Win 10 Pro 64 BİT İşletim sistemi
  Fifa 21 yada 20 hangi ayarlarda oynarım kasar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.