GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / FİFA 2017 Yenilikler

FİFA 2017 Yenilikler

Sponsor Reklam

FİFA 2017 Yenilikler

Merhaba arkadaşlar bu yaza damgasını vuran oyunlar biri olan hiç şüphesiz oyuncuların oynamaktan asla bıkmayacakları FİFA ve PES serisi oyunlardan sizlere bahsedeceğiz. Arkadaş ortamında en iyi vakit geçirebilecek ortamı yumuşatan ve arkadaşlık bağlarını kuran oyundur
FİFA. Evet bu yazımızda bu yıl içerisinde raflar da yerini alan ve satış rekorları kıran FİFA 2017 oyunun da yer alan ve geliştirilmiş yapay zeka, oyuncuların davranışları grafikler hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Gerçekci teknik direktör ve  normal davranışları sahaya yansıyacak..

Stadyum atmosferinden artık spikerin sesini duymakta zorlanacaksınız. Ve en önemli özelliklerden biride olucak herhangi bir başarıda saha içinde yakılacak meşaleler ve çok daha uzun süren kutlamalar..

En önemli özelliklerinden biri ise soyunma odalarına maç öncesi devre arası ve maç sonrası giriş yapılabilecek.

Duran toplar tamamen yenilendi. Kornerler, penaltılar, serbest vuruşlar tüm duran top organizasyonları ve kontrolleri yenilendi artık daha yaratıcı ve daha fazla varyasyon olacak.

Pending Pushback adı verilen yeni sistem sayesinde özellikle ikili mücadeleler daha detaylı olacak oyuncular bu mücadelelerde daha fazla ve etkili hamleler yapabilecek.

Sponsor Reklamlar

Yeni yapay zeka sayesinde boştaki oyuncular daha iyi koşular yapacak. Bu sayede daha iyi paslar atabileceksiniz ve daha farklı ataklar geliştirebileceksiniz.

Yeni yapay zeka sayesinde daha etkin, öğrenen anlık kararlar verebilen bir savunma sistemi olacak bu sayede savunma yapmak daha keyifli bir hale gelecek.


Hücumlarda daha iyi organizasyonlar yapabilecek ara paslarda daha çok seçeneğe sahip olacaksınız. Son vuruşlara da bir çok yenilik gelecek.

Ayrıca yeni aldığımız haberler göre FIFA bu sene Liga Bbva yani İspanya liginin de lisansını aldı. Bu da demek oluyor ki İspanya ligi oyunda Barclays Pl gibi herşeyi ile lisanslı olacak.

Pro Club’de kendi formanızı ve armanızı oluşturabileceksiniz.
Pc,Ps4 ve Xbox One kullanan kullanıcıların geri bildirimleri sonucunda eklenmiş.

Fizik Özellikleri Komple Yenilendi ; Seride yapılan en büyük yeniliklerden biri. Aslında pek çok unsuru bulunuyor, fakat temel işlevi topu her durumda müdafaa edebilmenizi sağlamak. Buna “360° Müdafaalı Dribling” diyoruz. Önceki oyunlarda, vücudunuzu topla defans oyuncusu arasına koyarak topu müdafaa edememek çok büyük bir eksiklikti. Bu sistem önceki oyunlarda istediğimiz gibi çalışmadı, fakat şimdi büyük bir ekip toplayıp kullanıcıların müdafaa sistemini kullanabilmesi için gereken teknolojiyi araştırmaya ve geliştirmeye daha fazla zaman ayırdık.

 

 

 

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.