GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Euro Truck Simulator 1 Sistem Gereksinimleri

Euro Truck Simulator 1 Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Euro Truck Simulator 1 sistem gereksinimleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Tır oyunları arasında karşımıza çıkan bu oyunu oynamak isteyen kullanıcılar hazırladığımız bu rehberimizde detayları sizler için hazırladık. 4 bin üzerinde inceleme almış bir oyundur. Fiyat olarak piyasanın oldukça altındadır. 2008 yılında piyasa çıkan bu oyunun şu anda güncel fiyatı 10 TL’dir. Gerçek anlamda komik bir rakamdır. Klasik oyunlar haline gelen, bugün hala bile geçerliği olan ve oynanan bir oyundur. Avrupa uzun mesafeli kamyonlarla güzel bir ortamında kamyon simülasyon oyunu olarak söyleyebiliriz.

Londra’dan Roma’ya, Berlin’den Madrid’e, Prag’a ve daha birçok şehre, gerçekçi araçlarla yük götürün ve oyunun keyfine varın. Avrupa yollarında kamyon sürüş keyfine varmak için bu oyunu oynamanız gerekiyor. Gerçek kamyonlarda ile son derece keyifli bir oyundur.

Sponsor Reklamlar

Yanıp sönen göstergeler, sıcaklık ve düşük yakıt uyarı ışıkları, silecekler ve tam bir gösterge seti gibi gerçek çalışma aletleri diyebiliriz. Oyun içerisinde kamera ile sanki direksiyonda oturuyormuş gibi sürüş keyfini yaşayın.

Önerilen en az sistem özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.4 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX®: 9.0c
Sabit Disk: 2 GB
HD alan Ses: Herhangi bir DirectX uyumlu
Ek: Gamepad veya direksiyon simidi önerilir
ÖNERİLEN: Ek: Gamepad veya direksiyon simidi önerilir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.