GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / GG TEKNOLOJİ / En İyi Ücretli Android Oyunlar (25 tane)

En İyi Ücretli Android Oyunlar (25 tane)

Sponsor Reklam

Önünüzde uzun bir yolculuk geçirip geçirmediğiniz veya bir süre eğlenmek istemeniz olsun, mobil oyunlar telefonunuzdaki sıkıntılardan sizi koruyan uygulamalardır. Bu oyunlar çok çeşitlidir ve sizi en çok ilgilendiren türü seçebilirsiniz. Bu oyunlar sadece sizi uzun süre ilgilendirmekle kalmayacak, aynı zamanda strateji yapma becerilerinizi geliştirmek ve hızlı kararlar almanıza yardımcı olmak için oldukça yardımcı oluyor. Bu nedenle, mobil oyunlarda onlara görebildiğinizden çok daha fazlası var.

Ücretli Android Oyunlar Nedir?

Herkes hayattaki şeyleri özgür olmayı sever, ama eğer büyük şeyler istiyorsanız, o zaman bunun için bir şey ödemek zorunda kalacaksınız. Bu durum mobil oyunlar için de geçerli. Çevrimiçi ücretsiz oyunlar bulabilmenize rağmen, yalnızca sınırlı sayıda seviyede veya sınırlı bir süre için oynamanıza izin verebilirler. Bazen ücretsiz oyunlar, oyun oynamanın keyfini çıkardıkları reklamlarla o kadar karışır ki, bazen de grafikler en bozulmamışları değildir. Ancak, ücretli oyunlarla hepsini alırsınız. Farklı seviyelere, karakterlere ve oyunun çeşitli özelliklerine sınırsız erişime sahipsin. Oyunun tüm standartlarını oynayabilirsiniz ve oyunun grafikleri de oldukça kaliteli. Ücretsiz oyunların sunduğu özelliklere ve bunun için ödemek zorunda olduğunuz fiyatlara baktığınızda, bunun oldukça nominal bir ücret olduğunun farkındasınız!

Peki, sizi eğlendirmek için Android mobil cihazınızda indirebileceğiniz en iyi oyunlar hangileridir? İşte detaylar!

Telefonunuz İçin En İyi 25 Ücretli Android Oyun!

1. Modern Savaş 5:

Android için en iyi ücretli oyunlardan biri, bu birinci şahıs nişancı oyunudur. Aynı zamanda birden fazla oyuncu ekleme seçeneği ile yüksek kaliteli grafik ve uzun bir oyun var! Bu oyunda tadını çıkarabileceğiniz çok şey var.

Fiyat: 10 $

2. NOVA 3: Özgürlük Sürümü:

Bir bütün olarak NOVA oyun serisi oldukça oyundur. Yine ilginç bir özellik ile birinci şahıs bir shooter oyunu. BT’de çok oyunculu bir mod, 10 görevli bir oyun modu ve keyfini çıkarmanız için çok daha fazlası var. Her oyun yeni bir oyun gibi hissedecek!

3. Grand Theft Auto:

Klasik ve en beğenilen yarış oyunlarından biri. Yüksek çözünürlüklü grafikler yarışı tamamen yeni bir seviyeye taşıyor ve şimdi her şeyi daha gerçekçi bir görünüm veren gelişmiş bir renk paleti ile birlikte geliyor.

4. Limbo:

2015 yılında çıkan en iyi tasarlanmış oyunlardan biri, gününüze biraz eğlence katacak. Bu oyunda, size bir hikaye yayı sağlandı ve Limbo’nun ark ve yalnız dünyasında yalnız olan küçük bir Çocuk olarak oynuyorsunuz ve onun arayışı kız kardeşini aramak. Grafikler oyuna gerçekçi bir hava katıyor ve yakında oyuna dalmış gibi hissedeceksiniz!

5. Machinarium:

Machinarium twist ile bir bulmaca oyunudur. Bazı ilginç özellikler sunarak düzenli bir bulmaca çözme oyununa katkıda bulunur. Burada, hareketlerini kontrol edebileceğiniz bir robotunuz var ve onu bir odanın etrafında hareket ettirerek bir bulmacayı çözmek ve bir sonraki seviyeye geçmek için farklı bulmacanın parçalarını bulabilirsiniz.

6. Anıt Vadisi:

Somut düşünme yeteneğinizi geliştirmek için tasarlanmış bir puzzle oyunu! Bu puzzle oyunu sizi saatlerce eğlendirecek ve hareket etmek istemeyeceksiniz. Bu oyunda öne geçmek için geometrik yanılsamaları çözmelisin! Arzu ettiğiniz şekli elde etmek için bükülmeniz, atmanız veya bazı parçaları tutturmanız gerekir ve oldukça zor olabilir. Yine de, doğru aldığınızda, oldukça faydalı olabilir!

7. Kingdom Rush (3 maç):

Bu, indirebileceğiniz ve tamamlayabileceğiniz üç oyun dizisidir. Bu franchise yavaş ama emin adımlarla büyüyor ve bir sonraki en iyi şey olmak zorunda. Öyleyse hemen ana menüye gir. Bu harika grafiklere sahip bir kule savunma oyunu. Farklı seviyelerde ilerlerken oyun daha karmaşık hale gelir ve hareket halindeyken yeni stratejiler düşünmenizi gerektirir. Kulenizin güvende kaldığından emin olmak istiyorsanız, hızlı hareketler ve mükemmel bir stratejik düşünce gerektirir.

8. HyperDevBox Studio:

Bu oyun listedeki diğer oyunlardan biraz daha pahalı ama bunun için iyi bir sebep var. Hikaye anlatmaya ve oyunun farklı katmanlarına gelince, buna paralel başka hiçbir şey yoktur; Her seviye boyunca hikayeyi çözdükçe, asla ummadığınız bir bükülme bulacaksınız. Bu, oyun oynamak yerine bir roman okuyormuş gibi hissedeceğiniz harika grafiklere sahip, iyi düşünülmüş bir oyundur.

9. Freddy’nin 1, 2 ve 3’ünde Beş Gece:

Korkunç hamlelerden ve oyunlardan hoşlanıyorsanız, Freddy’de Five Nights’ı duymuş olmalısınız. Bu üçleme, oradaki korkunç oyunlardan biri olmanın oldukça popülerliğini kazandı. Birkaç sıçramanın en az beklediğinde korktuğu şey, gece uykuya dalmakta biraz zorluk çekebilirsin. Basit bir oyun mekanizmasına sahip ve kontrolleri oldukça kolay bir şekilde alıyorsunuz.

10. NBA Reçeli:

Grand Slam turnuvaları gerçekçi bir grafik biçiminde. Bu oyun hakkında daha fazla bir şey söylememiz mi gerekiyor? Bu Android için oldukça popüler bir oyundur. Bu oyunu oynamayı çok daha ilginç hale getiren 3D özelliklere sahiptir. Tüm zamanınızı indirdikten sonra bu oyunu oynayarak geçireceksiniz!

11. Osmos HD:

Bu oyunun deneyimi başkaları ile eşleştirilemez ve onu kaçırmanızın bir yolu yoktur. Bir kere başladıktan sonra, sanki diğer zilleri emerek nesnesi büyüyecek bir zerre olarak oynadığınız oldukça basit bir oyun gibi gözüküyor, ancak, bu oyun hızlı olduğu zaman oyunun hızlandığı zamanki gibi kollarını yukarı çekiyor. hızlı müzik çalmaya başlar ve daha fazlası. Bu nedenle, bu oyunun ilk başta göründüğünden çok daha fazlası var.

12. Orada:

Bir simülasyon oyunu ile hayatta kalma oyunu arasındaki bir karışım Out Size ilginç bir deneyim sunuyor. Birkaç ilginç kıvrımları olan ve sizi ayak parmaklarınızda tutacak zor bir oyundur. Kaçırmak istemeyeceğiniz yüksek kaliteli grafikleri ve ilginç bir hikayesi var.

13. Riptide GP2:

Harika grafiklere sahip bir yarış oyunu muhtemelen daha önce bu haciz duydum. Ancak, oyun oynarken benzersiz bir deneyim sunar ve hatta deneyiminizi geliştiren birden fazla oyuncu için seçeneğiniz vardır. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynadığınızda, daha heyecan verici bir şey kalmaz.

14. Oda 1 ve 2:

Eğer yapboz oyunları hayranı iseniz, o zaman bu oyuna bağımlı hale gelecektir. Baktığınız her yerde daha fazla bulmaca bulacak ve hatta bu bulmacaların içindeki bulmacaları da bulacaksınız. Bulmacaların başlangıcı bu oyun sizi devam ettirecek ve her seviyede ilginç twistlerle çözmek için daha fazla bulmacaya sahip olacaksınız.

15. Shadowrun İadeleri ve Shadowrun Dragonfall:

Bu oyun bir RPG tarzındadır, ancak bu oyunu kontrol eden mekanizma biraz pratik gerektiriyorsa. Ancak, bir kez öğrendiğinizde, bir esinti olacak. Daha önce hiç görmediğiniz eşsiz bir ortam sağlamak için fantastik unsurları steampunk unsurla birleştirir.

16. Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri:

On yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülen bu oyunda hala bir yumruk var. Size kaybolmak için heyecan verici özellikleri ve harika grafikler ile ilginç bir oyun sunuyor.

17. Terraria:

Genellikle 2D Minecraft olarak adlandırılan Terraria bu unvanı alıyor. Aynı zamanda kaynakları avlamak ve bir şeyleri öldürmek zorunda kalırken bir şeyleri benim yapabilir ve üretebilirsiniz. Ancak, bu oyunda ilginç bir dokunuş olan patron dövüşleri de var.

18. Goo Dünyası:

Eğlenceli ve ilginç olan bu, stratejik düşünmeyi içeren bir bulmaca oyunudur. Fazlalık suyunu emmek için bir boruya ulaşan bir yapı inşa etmelisiniz. Daha fazla puan almak için, yapıyı oluşturmak için daha az hamle kullanmanız gerekir ve her seviyede oyun daha karmaşık hale gelir.

19. XCOM: İçimizdeki Düşman:

Bu mükemmel grafiklere sahip bir strateji oyunudur ve sizi uzun süre meşgul edecek tek oyunculu bir kampanyadır. Çok oyunculu bir seçenek olmasının yanı sıra farklı seviyelerde ilerlemenize yardımcı olacak çeşitli silahlar ve ekipmanlarla bu oyun oldukça ilginç.

Sponsor Reklamlar

20. Baldur Kapısı, Baldur Kapısı II ve Icewind Dale:

Bu üç oyun aynı geliştirici tarafından piyasaya sürüldü ve denemeniz gereken karmaşık ve derinlemesine ilginç bir hikayesi var. Hepsi uzun sürecek, her dakika seveceğiniz oyunlar çıkarıldı.
Ücretli oyunlarda daha fazla seviye, daha iyi ve ilginç özellikler olsa da, bazı insanlar kazançlarını bir miktarını her ay mobil oyunlara harcamak istemeyebilir, bu da oldukça anlaşılabilir bir durumdur. Ancak bu, mobil oyunların tadını çıkaramayacağınız anlamına gelmez. Tek bir kuruş harcamanıza gerek kalmadan size bolca keyif verecek bazı ücretsiz ücretli Android oyunları vardır.

21. Delikli

Bu modern dünyada, zihninizi fazla, fazladan yaşamlar veya başka bir şey kullanmanıza gerek duymadığınız bir bulmaca oyununu bulmak bir şekilde imkansızdır. Holeown 2019 yılında mevcut olan ve herhangi bir ekstra zihin kullanımı ve ekstra yaşam gerektirmeyen tek bulmaca oyunudur. Bu oyunda, aslında nesneleri vurmak için gereken herhangi bir bulmacayı çözmeniz gerekir. Oyunu ilk açtığınızda, güneşe doğru ilerleyen asteroitlerin görüntüsünü göreceksiniz. Sahne başladığında, top klasik oyun formülü üzerinde zıplıyor ve topun onu yok etmek için tuğlayı vurması gerekiyor. Her tuğlanın sayısı vardır; bu, yok etmek için tuğlayı vurmanız gereken sayıda anlamına gelir.

Bu oyun basit ve anlaşılması kolaydır. Bu oyunu nasıl oynayacağınızı çabucak öğreneceksiniz. Bu oyunu yavaş yavaş oynarken, pek çok beceri ve strateji öğreneceksiniz. Aşama seviyenizi yükseltirken, tuğlaların düzenlemeleri eğri olur, bu yüzden onları yok etmek için zor atışları oynamanız gerekir. Her atışta, tuğlalar bir satır üste hareket eder ve tuğlalar ekranın üstüne dokunduğunda oyun sona erer.

Kancada mikrop ve kristal alacaksınız. Seviyenizi yükseltmek için bu kristalleri kullanabilirsiniz; çekimlerin gücünü artırabilir, sahneyi oyunsuz atlayabilir, çekim eksikliği vb. durumlarda ekstra çekim yapabilirsiniz.

Bu oyunu oynamaya başladığınızda, bu oyunu oynamaktan vazgeçmeyeceğinize eminim çünkü bu oyun ilaç ve bu oyunu oynayan insanlar bu oyuna bağımlı hale geliyor. Bulmaca ve atış oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyunu oynamanızı öneririz.

22.Downwell

Downwell, düşmanlarınızı yok etmeniz gereken savaşlar görev oyunudur. Bu oyunda, silahları toplamanız ve kuyuya atlamanız gerekiyor. Bu retro roguelike oyun oldukça karmaşık ve zorlu bir oyundur. Bu oyunun grafikleri ve tasarımı oldukça iyi. Başlangıçta bu oyunu oynamaya başladığınızda bunu çok iyi oynamazsınız çünkü bahsettiğimiz gibi karmaşıktır, ancak bu oyunu oynamaya devam ettiğiniz sırada pratik yapmanın insanı mükemmel hale getirdiğini bildiğiniz için bu oyunu asla öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez Düşmanını yenmek için hile atışları ve stratejileri hakkında bilgi sahibi olacaksın.

Hangi silahın düşmanı yok etmek için daha yararlı olacağını ve oyun tarzını geliştirebileceğini bulman gerekiyor. Ne zaman gözlemlemek, ne zaman yenmek ya da yok etmek zorunda kalırsanız o zaman bilinçli olmanız gerekir, yaşam kalbinizi kurtarmak için stratejiler kabul etmeniz gerekir, bu oyunda yaşamınız kalp işareti ile temsil edilir. Oyunda nasıl yok edeceğiniz için birçok kalp alabilmeniz için birçok hile ve çatlak var. Bu özelliği ücretsiz uygulama oyununda elde edemezsiniz, öldürdüğünüz ücretsiz sürümde bir kez daha kuyuya düşmeniz gerekir, öte yandan premium sürümdeyseniz o zaman çok fazla kalp çekebilirsiniz. Destroy, oyuna öldürdüğün yerden başlayabilirsin.

Downwell oyununda kuyuya olabildiğince derinden düşmeniz gerekir. Puan kazanmayacaksınız ve madeni para kullanmayacaksınız ve bu paraları yeni silahların alımında kullanabilirsiniz, yeni haritaları açabilir, karakterinizi ve madeni paraların yardımı ile yapabileceğiniz diğer birçok şeyi yükseltebilirsiniz.

23. Stardew Vadisi

Stardew, 2019’daki en iyi android oyunlarında kabul edilir ve bu oyun çoğunlukla 2019 istatistiklerine göre android üzerinde oynanır. Bu oyunu bilmiyorsanız ve bu oyunu hiç duymadıysanız, bilmeniz gereken bu oyun, tarım oyunudur ve size bir köy gibi ortamı sağlar. Bu oyunun mükemmel grafikleri var ve bu 16 bitlik açık uçlu bir RPG oyunudur. Stardew’da karakterinizi oluşturabilir ve kendi çiftliğinizi kendi arzunuza göre oluşturabilirsiniz. Bu oyun evreleme yerine hikaye tabanlıdır.

Her şeyden önce, oradaki pelikan kasabasına gitmeniz ve büyükbabanızın ailesine iyi bakmanız gerekiyor ve ondan sonra devam edeceksiniz. Bu oyunda en önemli şey, oyuncunun karakterlerini ve çiftliklerini geliştirmekte özgür olması ve popülerliğinin arkasındaki ana sebep bu. Çiftliği yaparken, ekinleri büyütmeniz ve her şeyi yönetme gereksinimi duymanız gerekir, çünkü bu oyunu oynayarak yönetim stratejilerini öğrenebilir ve mali bütçeyi nasıl yöneteceğinizi ve bununla nasıl başa çıkacağınızı öğreneceksiniz aile. Bahse girebiliriz 100% hayatınız için geçerli olacaktır.

Ekim ve hasat arasında geçen mevsimde karakterinizi arttırmanız gerekir ve seviyeyi yükseltmek için balık avına çıkabildiğiniz kadar ekstra faaliyetler yapmanız gerekir veya ağaç kesimi için sosyal çalışmalara katılabilirsiniz. Komşularınızla ilişkinizi kurabilirsiniz. Kısacası, kendinizi diğer aktivitelere dahil ederken ve öğrenirken, seviyenizi artırabilirsiniz.

Stardewvalley’nin ücretsiz sürümünde, çok oyunculu oyun için oyunu oynayamazsınız, oyununuzu premium oyun sürümüne yükseltmek için ihtiyaç duyarsınız.

24. FowIst

Fowwell’in Downwell’i gibi, retro tarzı bir oyundur, bu oyun başlangıçta oldukça rahattır, ancak yavaş yavaş ana seviyeye ulaştığınızda çok zorlaşır. Bu oyunu oynamaya başladığınızda, bu oyuna bağımlı olacaksınız. Bu oyunu kendi aradığınız ganimet gibi oynayacaksınız. Bu oyuna ne zaman başlarsanız yeni meydan okuma alacaksınız, odanın otomatik olarak ne zaman üreteceği, yeni şeytanlar gelecek ve ölümcül tuzakların sahneye çıkacağı şekilde çalışan bir algoritma var.

FowIst’in tasarım yapısı, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay ise olağanüstüdür. Oyunun kontrolleri basit ve anlaşılması kolaydır; sadece iki ya da üç denemede kontrolleri öğreneceksiniz. Çırpma sineğini kullanarak karakterinizi de uçurabilirsiniz. Keskin ustura yardımıyla şeytanları otomatik olarak öldürebilir veya yok edebilirsiniz; Ne zaman onları öldürmeye çalışıyorsanız, karşı saldırı yapacaklar, böylece şeytanları öldürmek için silahınızı görene kadar sürgünleri atlatmanız gerekecek.

Şeytanları ne zaman öldürürseniz, ekranda herhangi bir yere kaydırmanız gereken parayı toplamak için paraya dönüşecek. Sadece hayatınızı, silahlarınızı ve bombalarınızı vs. yükseltmek için çok para toplamanız gerekecek. Bu oyunu bir kez oynamanızı ve tam anlamıyla bu oyunun tadını çıkarmanızı öneriyoruz. Bu oyunun fiyatı çok geniş değil, doğrudan premium sürümden başlayabilirsiniz.

25. Saltanat: Majesteleri

Saltanat: Majesteleri, imparator tipi bir oyundur. Ne zaman bir imparatorun kralı olma hayalimiz varsa, o zaman bu oyunu oynamanız gerekir, tam anlamıyla krallığı bir gerçeklik olarak deneyimleyeceksiniz. Çok basit, kullanıcı dostu, yüksek grafikler ve oyunu çalıştırmak kolaydır. Bu oyunda, imparatorunuzu, kendi ordunuzu ve kendi kasabalarınızı, vatandaşlarınızı ve cadılarınızı oluşturabilirsiniz. Macera kitabınızı sayfaya çevirmek yerine oluşturabilirsiniz; sola veya sağa kaydırmanız gerekir.

Bu oyunda bir kral gibi davranıyorsunuz ve vatandaşları, dini, krallığın hazinesini ve imparatorun ordusunu yönetmeniz gerekiyor. Her şey arasındaki dengeyi korumalısın, ve başarının anahtarı olacak. Sayacınız sıfıra ulaşır veya yaparsa oyununuz biter ve krallığınızı kaybettiniz. Krallığın sona ermesi oyunun demek olmadığı anlamına gelmez ve tekrar savaşabilir ve ülkenizi geri alabilir, halefiniz inancınıza bağlı kalabilir ve bir kez daha kral olmak için uzun süre boyunca savaşabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde snapchat bana özel fotoğraflar gözükmüyor, snapchat bana özel silinen fotoğrafları geri getirme ve snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Çok güzel bir oyun dur pugb mobile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.