GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / MOBİL / En İyi Telefon Sıralaması

En İyi Telefon Sıralaması

Sponsor Reklam

Günümüzün olmazsa olmazları arasında yer alan cep telefonlarının hangi marka ve model konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu yazımıza mutlaka göz atın. Yaygın olarak büyüyen cep telefonları pazarında, tüm markalar pazarda bir pozisyon oluşturmak için önemli bir rol üstlenmektedir. Bu nedenle, tüm dünyaya yüksek duyarlılık ve özellikleriyle hizmet veren ilk on cep telefonu markasını sizler için araştırdık. Değerlendirmeyi yaparken şirketlerin kökeni, geçmişi, uzmanlıkları ve şirketlerle ilgili detayları paylaşıyoruz.

En iyi 10 telefon markası

1. Samsung

Hepimiz Samsung markasıyla tanışmalıyız. Samsung, 1938’de kurulmuş bir Koreli şirkettir. Şirketin sahibi olan “Lee Byung-chull”, şirketlerini pazarın her alanında yaymak istemektedir. 1983 yılında, Samsung, Samsung elektronik ünitesi altında cep telefonu tasarlamaya başladı. Ve o zamandan beri, sürekli olarak kalitelerini, özelliklerini, tarzlarını ve daha birçok şeyi geliştiriyorlar. Daha iyi kalite ve özelliklere sahip olan cep telefonunun artan talebi, bu şirketin 2012’de maksimum pazar payına sahip olmasını sağlıyor. Samsung, müşterilerine her zaman cep telefonu için çok şey sunmaya çalışıyor. Bu nedenle, farklı ve çok sayıda telefon modelini tasarlıyorlar. nitelikleri.

Örneğin, Samsung’un en son lansmanını ‘Samsung Galaxy S III’, en yeni özellikleri, yani Android en son sürümü, HD Kamera, Büyük ve yüksek duyarlılıklı ekran, mükemmel arayüz ve pek çok yepyeni telefonunu görebiliyoruz.

2. Nokia

En iyi ikinci ve en büyük cep telefonu şirketi “Nokia”. Bu şirket 1965 yılında Finlandiya’da Fredrik Idestam tarafından kuruldu. Nokia cep telefonları ağırlıklı olarak anlaşma. Nokia cep telefonu pazarlamasında güçlü bir şirkettir ve gelirleri yaklaşık 38 milyar Euro’dur.

Nokia telefonlarını herkes için, hem de telefonun yanı sıra yüksek menzilde de ucuza sunuyor. Yüksek hızlı bir telefon satın alamıyorsanız, Nokia’yı bile kullanabilirsiniz. Nokia özellikle Symbian, java ve Windows platformlarının üzerinden geçiyor.

3. Apple

Bir başka büyük cep telefonu şirketi, 1976’da California’da Steve Jobs tarafından kurulan ‘Apple’. Apple’ın Samsung ve Nokia’dan sonra cep telefonu tasarlayan üçüncü büyük marka olduğunu söyleyebiliriz. 156 milyar dolarlık gelir, diğer şirketlerden çok daha güçlü. Hepimiz biliyoruz ki elma kalitesi için iyi bilinen bir marka. “Apple iOS” platformunda çalışır.

Apple sadece cep telefonları ile meşgul değil; iPod, iPad, Mac Book, Apple TV ve Yazılım gibi birçok anter cihazı da tasarlıyorlar. Apple tarafından tasarlanan tüm telefonlara iPhone denir. Apple ekonomik değere sahip değildir; bu yüzden Apple tarafından çok para harcamanız gerekiyor.

4. ZTE

1081 milyon dolar ile dördüncü en iyi ve güçlü şirket ZTE. ZTE, 1985 yılında Hou Weigui tarafından kurulan bir Çin merkezli şirkettir. ZTE özellikle Avustralya, Almanya, ABD ve Hong Kong’da geniş bir pazara sahiptir. Bu şirket tüm dünya pazarını fethetmeye çalışıyor, bu yüzden ucuz bir aralıkta düzenli aralıklarla çok sayıda telefon geliştiriyorlar. En son özellik olan Android son sürümü, En iyi kamera, mükemmel arayüz ve daha birçok özellik sunuyorlar.

Sponsor Reklamlar

5. LG

Beşinci en iyi cep telefonu şirketi LG’dir. LG, 1947’de kurulmuş ve Güney Kore’nin en büyük ikinci şirketi gibi görünen bir Koreli şirkettir. LG’yi, 89 milyar dolar olan geliri nedeniyle güçlü şirket olarak da kullanabilirsiniz. Telekomünikasyon, Elektronik, Mühendislik ve Kimyasallar LG anlaşma.

LG her zaman telefonlarındaki tüm son özellikleri sağlamaya çalışır. Müşterilerinin konsantrasyonunu korumak için her zaman yeni yeni telefon modelleri sunuyorlar. Aralığımızda en iyi telefona ihtiyacımız var; Yani LG en iyisini sağlar.

6. Huawei

Huawei, 1988 yılında Ren Zhengfei tarafından kurulmuş bir başka Telekomünikasyon endüstrisidir. Huawei, 19 milyar dolardan fazla geliri ile telefonlarında en son kaliteyi sağlamaya çalışır. Bu şirket hakkında ilginç olan yüksek kaliteli ucuz aralığı. Her zaman en son özelliklere sahip bir telefon modeli sunar, ancak menzil fiyatı başka bir şirket telefonuna kıyasla çok daha azdır.

7. BlackBerry

Yedinci şirket, yüksek kaliteli akıllı telefonlarıyla tanınan BlackBerry’dir. İlk telefon 1999 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan bu yana, müşterilerine yüzlerce telefon modeli sunuyor. BlackBerry, cep telefonu pazarında çok tanınmış bir isim. Sadece BlackBerry OS adında kendi platformunda çalışır. Kolay itme posta seçeneği, BBM ve daha birçok gibi, sizi en çok çeken blackberry telefonunda birçok özellik vardır.

Eğer böğürtlenin ucuz bir telefon sağladığını düşünüyorsanız, o zaman burada yanılıyorsunuz, sadece akıllı telefonlar sağlıyor, kısaca, Blackberry telefonlarının temelde iş adamlarına ya da blackberry markasını elde etmek için para harcamak isteyen kişilere olduğunu söyleyebilirsin.

8. Motorola

Motorola, Cep telefonları, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, iki yönlü telsiz, ağ sistemi, kablolu TV sistemi ve Kablosuz Geniş Bant ağları ile ilgilenen bir başka şirket. Bu şirket 1928 yılında kuruldu. Motorola, Amerika merkezli bir şirkettir ve cep telefonu şirketleri listesinde çok tanınır.

9. Sony

Sony, 1946’nın başlarında Masaru Ibuka tarafından kurulan bir Japon şirketidir. Daha önce Sony’nin telekomünikasyon departmanı, Ericsson’un işbirliği ile cep telefonları tasarlıyor. Ama birkaç yıl önce ayrıldılar ve Sony kendi telefonlarını kullanmaya başladı. Ayrıldıktan sonra Sony, özellikle insanların cep telefonlarına olan ihtiyaçlarına odaklandı. Telefonlarını yüksek kalitede ve harika özelliklerle başlatıyorlar. Sony, harika bir cep telefonu koleksiyonu sunacak olursa, müşterilerin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olacağına inanıyor. Bu yüzden Ericsson’dan ayrıldıktan sonra neden bu kadar çok telefon açıyorlar? Sony, cep telefonu imalat endüstrisinde güçlü bir şirkettir.

10. HTC

HTC, kalitesi için bilinen ve dolayısıyla mükemmel kalite sunan bir Çin şirketidir. HTC, 1997 yılında Cher Wang tarafından kuruldu. Başlangıçta bu şirket sadece Windows Platform telefonlarını tasarlıyor, ancak 2009’dan beri Android telefonlarını üretiyorlar. HTC sadece cep telefonları olarak akıllı telefonlar sunuyor. HTC, 10 milyar dolar (yaklaşık) gelirle mobil pazarın güçlü ismidir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Telefonu Görmüyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.