GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / MOBİL / En İyi 5 Casus Uygulaması (Android)

En İyi 5 Casus Uygulaması (Android)

Sponsor Reklam

Google Play Store’da farklı kategorilerde bulunan milyonlarca uygulama var. Android casus uygulamaları, en popüler uygulama kategorilerinden biridir. En iyi Android casus uygulamalarını arıyorsanız, o zaman bu yazımızı mutlaka inceleyin. Mevcut olan en iyi Android casus uygulamalarının bir listesini sunuyoruz.

Android için casus uygulamalara aşina değilseniz, o zaman size Android için casus uygulamaların gerçekte ne olduğunu açıklayarak başlayalım.

Adından da anlaşılacağı gibi, Android casus uygulamaları, cihazı gerçekten kontrol etmeden hedef mobil bir cihazın etkinliklerini uzaktan izlemenizi sağlayan casus uygulamalarıdır. Android için casus uygulamaları kullanarak, arama kayıtları, mesajlar, konum ve hatta hedef cihaza yüklenen üçüncü taraf uygulamalardan gelen veriler gibi farklı bir cihazın etkinliklerini izleyebilirsiniz.

Telefon casus yazılım nasıl anlaşılır ?

Android için casus uygulamalarla ilgili ana yanılgı, bu uygulamaların diğer cihazları kırmak için kullanılmasıdır. Casus yazılım uygulamasını kullanarak farklı bir cihaza erişmek bilgisi tamamen yanlıştır. Önce hedef cihaza erişmeniz ve casus uygulaması ile ayarlamanız gerekir. Android casus uygulamaları, ebeveynlerin kullandıkları cihazları kullanan küçük çocuklarının etkinliklerini izlemeleri için kullanabilir. Ayrıca çalışanların tahsis ettiği cihazlarındaki aktiviteleri kontrol etmeleri ve böylece cihazların herhangi bir zararlı kullanım için kullanılmadığından kontrol etmek içinde kullanılmaktadır. Bunlar dışında tehlikeli veya yasadışı faaliyetlerde bulunup bulmadığını kontrol etmek için kullanılmaktadır.

Android casus uygulamaları hakkında bilmeniz gereken iki önemli nokta var.

Birincisi, farklı bir cihazda casusluk yapmak Android’in şartlarına ve politikalarına aykırıdır. Bu nedenle, Android için güvenilir casus uygulamaların çoğu Google Play Store’da mevcut değildir ve resmi sitelerden indirilmeli ve Android cihazlara yüklenmelidir.

İkincisi, uygulamaya bağlı olarak, casus uygulamaların tüm özelliklerinden ve işlevlerinden yararlanmak için Android cihazınızı rootlamanız gerekebilir.

En İyi 5 Casus Uygulaması (Android)

Artık Android casus uygulamalarıyla ilgili kısa bir fikriniz olduğuna göre, 2018’in en iyi 5 Android casus uygulaması listesine girelim.

Sponsor Reklamlar

  1. mSpy : Android için mSpy uygulaması Android için en popüler casus uygulamasıdır. MSpy uygulaması, kullanıcıların üçüncü taraf uygulamalar, çağrılar, SMS ve daha fazlası ile ilgili etkinlikler de dahil olmak üzere, hedef cihazın 20’den fazla özelliğini hedeflemesini sağlar. MSpy’ın öne çıkan özelliklerinden biri, cihazı sarsmak zorunda kalmadan iOS cihazlarında casusluk yapmanıza izin vermesidir. MSpy uygulama servisi ayda 29,99 dolar ile aylık 69,99 dolar arasında değişmektedir.
  2. Spyzie : Spyzie ayrıca hedef cihazdaki her aktiviteyi takip etmeni sağlayan popüler bir Android casus uygulaması. Spyzie’yi Android casus uygulamalar arasında popüler yapan şey, bu uygulamayı çalıştırmak için ana bilgisayar ve hedef cihazların rootlanmış veya hapsedilmiş olmasının gerekmediğidir.
    Android için Spyzie uygulaması özelliği dolu sürümü için 39,99 $ olarak fiyatlandırılır. Ancak, aynı zamanda 29,99 $ ‘da sınırlı özelliklere sahip uygulamanın başka bir sürümü de bulunmaktadır.
  3. Highster Mobile : Highster Mobile, orada en uygun fiyatlı Android casus uygulaması olarak bilinen bir casus uygulamasıdır. Rekabetçi fiyatlandırmasına rağmen, uygulama, kullanıcılara Android için casus bir uygulamadan beklenen tüm izleme ve izleme özelliklerini sağlar. Highster Mobile uygulaması, ömür boyu uygulama lisansı için bir defalık bir ödeme olan sadece 69,99 $ ‘dır.
  4. Mobil Spy : Mobil Spy Android için başka bir casus uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, kullanıcılar bu listede belirtilen diğer tüm uygulamalar gibi kolayca diğer cihazlara casusluk yapabilir. Mobile Spy uygulamasının benzersiz özelliklerinden bazıları, hedef aygıtın ekranını görüntüleme, hedef aygıttaki belirli uygulamalara ve web sitelerine erişimi engelleme ve hatta SMS tabanlı komutları ileterek hedef aygıtın özelliklerini kontrol etme becerisi içerir. Mobile Spy uygulama hizmeti iki plan olarak sunulmaktadır: 3 aylık 49.97 $ olan temel plan 3 aylık 64.97 $ olan premium plan.
  5. Flexispy : Son fakat en az Flexispy değil. Flexispy, bilgisayarlar ve mobil cihazlar için casusluk uygulamaları sunar. Flexispy ile, düşünebileceğiniz tüm uygulamaların etkinliklerini casusluk yapabilir ve kaydedebilirsiniz. İzleme faaliyetlerinin yanı sıra, hedef cihazın çevresinde gerçekleşen konuşmaları da kaydedebilir, sahte SMS mesajları gönderebilir, sahte aramalar yapabilir ve ayrıca hedef cihazdaki SIM değiştiğinde bildirim alabilirsiniz. Flexispy’ın fiyatlandırması hakkında konuşurken, uygulamaya kısıtlı erişim sağlamak için ayda 68 $ ödeyebilir veya ayda 199 $ ödeyerek tüm özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Genel değerlendirmelerimiz

En iyi Android casus uygulamalarıyla ilgili yukarıdaki makalenin size bilgi vereceğini umuyoruz. Yukarıda listelenen herhangi bir Android casus uygulaması hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda, aşağıdaki yorum bırakarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Telefondan Adres Bulma 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.