GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Ekran Kartı Tavsiyeleri 2018

Ekran Kartı Tavsiyeleri 2018

Sponsor Reklam

2017’in son günlerinde 2018’e dair bir çok oyun demosu piyasaya çıktı. Peki, oyunları kasmadan, donmadan ve takılmadan oynayabileceğimiz en iyi kartı modelleri ne olabilir ? Ekran kartı tavsiye haberimizde sadece orta seviye oyunlar için tasarlanmış modelleri tanıtacağız.

Bildiğiniz üzere oyunlar için ekran kartları vazgeçilmezdir. Bu sebeple bir oyunu kasmadan oynamak istiyorsanız, ekranı kartınızın iyi olması gerekiyor. Buna bağlı olarak bilgisayar özelliklerinin de orta seviye olması şart. Peki hangi modeller için hangi tip ekran kartı seçimi yapmanız gerekiyor ?

İşte ggmyfriend.com farkıyla orta düzey oyunları takılmadan oynayabileceğiniz ekran kartı tavsiyeleri…

İlk tavsiyemiz MSI GTX 1050 ti 4GB OC modelidir. Bu model piyasada bulunan bir çok oyunu rahatlıkla kaldırır. Piyasa araştırması yaparak orta fiyat aralıkları 750 TL ile 800 TL arasında olduğunu söylelim. MSI tarafından üretilen orta düzey oyunlar için tasarlanmış iyi bir ekran kartıdır.

Sponsor Reklamlar

Listemizde ikinci sırayı ASUS GTX 1050Ti 4 GB ekran kartı alıyor. Bu ekran kartı özellik ve performans bakımından yukarı paylaştığımız MSI ekran kartının bir tık altında kalabilir. Bu nedenle bazı oyunlarda MSI performansına göre biraz düşüktür.Bu ekran kartının fiyatları ile 740 TL ile 1200 TL arasındadır.

Listemize son sıradan giren ve yine orta düzey oyunlar için en güçlü tavsiyemiz MSI RX470 4 GB ekran kartı olacaktır. Serilerine göre bir çok oyunda sorunsuz çözüm sunan kartın piyasa fiyatları 850 TL ile 900 TL arasındadır.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM SENARYOSU başlıklı makalemizde game of thrones 8 sezon 3 bölüm, game of thrones 8 sezon 3 bölüm fragman ve game of thrones 8 sezon 3 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.