GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Edge Of Eternity Sistem Gereksinimleri

Edge Of Eternity Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Edge Of Eternity oyunu son zamanların en çok oynanan oyunları arasında yerini alarak adeta oyuncuları kendine bağlamıştır. Bizler de bu yazımızda sizlere oyun hakkında çeşitli bilgiler verirken Edge Of Eternity  sistem gereksinimlerini açıklayacağız.

Edge Of Eternity İnceleme

Edge Of Eternity inceleme konusu olarak oyuncularımızdan gelen yoğun istek üzerine sizlere oyun hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Heryon halkı, parçalanmış bir dünyada, gizemli bir istilacı olan Archelites’e karşı umutsuz bir savaş başlattı. Büyü ve teknolojiye karşı bu ihtilaf felaket boyutlara ulaştığı için, savaş alanından yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Bu tanrıça savaşta saygın bir asker olan Daryon, kız kardeşinden bir mektup aldığı güne kadar ülkesi için en büyük fedakarlığı yapmaya hazırdır. Anneleri kader hastalığına yakalandı ve bir tedavi bulmak için ona ihtiyaçları var.

O gün, Daryon sonsuza dek hayatını – ve onun dünyasının kaderini – değiştirecek bir seçim yapmak zorunda kalacak.

Seçimlerinizin önemli olduğu büyüleyici bir JRPG macerası:
Edge Of Eternity Arsa bükülme ve kalp sıkma anları ile dolu büyük bir umut ve fedakarlık masalını keşfedin. Görevleri farklı şekillerde çöz, kendi seçimlerini yap ve sonuçlarıyla yüzleş.

Keşfetmek için muhteşem bir dünya:
Heryon’un eşsiz ve eterik çevre dünyasını dolaşın ve en eski sırlarını ortaya çıkarın.

Chrono Trigger ve Xenoblade Chronicles’ın bestecisinden çarpıcı bir film müziği:
Heryon, endüstri efsanesi ve Chrono Trigger ve Xenoblade Chronicles, Yasunori Mitsuda’nın bestecisi yepyeni bir film müziği ile hayata geçirildi.

Edge Of Eternity Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bits
  • İşlemci: Intel i5 6400 (2.7ghz)
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  Sponsor Reklamlar

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bits
  • İşlemci: Intel i7 6700 (4.0ghz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Edge Of Eternity Kaç Gb ? Edge Of Eternity Kaç Gb Yer Kaplıyor

Sizlerde savaş ve tanrılar ile ülkenizi yönetmek ve düşmanları yenmek adına oyunlardan haz duyuyorsanız destansı sıraya dayalı taktiksel savaşta düşmanlarınızı yenin: çevreyi tuzak tuzaklarına sokmak, zekâsı ve üstün hasar vermek için çevreyi kullanın! Eşsiz beceri ve güçlendirme kombinasyonlarının kilidini açmak için donanımınızı geliştirin ve güçlü kristallerle geliştirin. Oyuncularızdan gelen sorular arasında yer alan Edge Of Eternity kaç gb ve Edge Of Eternity kaç gb yer kaplıyor gibi sorusunun yanıtını bu yazımızda sizlere vereceğiz.

Sizler de eğer Edge Of Eternity oyunu meraklısı iseniz ve kendi ülkenize yönetme için bütün savaş yöntemlerini deneyerek düşmanlarını alt etmek istiyorsanız bu oyun tam size olacaktır. Edge Of Eternity kaç gb sorunun yanıtı olarak ise toplam depolamanı alanı 10 gb bir alan yeterli olacaktır.

Edge Of Eternity Türkçe Yama

Sizlerde Edge Of Eternity türkçe yama konusunda büyük eksiklik duyuyor iseniz sitemiz download bölümünde Edge Of Eternity türkçe yamasını indirerek sizlerde oyununuzu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.
Her biri kendine özgü kişilikleri ve öznitelikleri olan, yaşamdan büyük arkadaşlardan oluşan bir alçıyla tanışın. Onların boyunca yaşadıkça, onların hikaye boyunca büyümelerini ve gelişmelerini izleyin. Özel anları birlikte yaşarken ve paylaşırken hayallerini, kusurlarını, umutlarını ve işkencelerini keşfedin.

Topluluk özellikleri:
Edge of Eternity’nin modkitiyle kendi dünyanızı ve maceralarınızı yaratın: Ebedi Forge, yarattıklarınızı toplulukla paylaşın ve maceralarınızı özel bir Twitch modu ile çevrimiçi paylaşın!

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.