GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Silinen Dosyaları Geri Getirme

Silinen Dosyaları Geri Getirme

Sponsor Reklam


EaseUS Data Recovery programının amacı, yanlışlıkla silinen dosyalarınızın veya programlarınızın tekrar kurtarılmasına yardımcı olmaktır. İleri düzey bilgisayar kullanıcıları da program vasıtasıyla sunucularında ve RAID depolama alanlarında veri kurtarma imkânı elde edeceklerdir. Kullanıcı deneyimleri analiz edildiğinde, veri kurtarma programları arasında en iyilerden olmaktadır.

EaseUS Data Recovery programı hem temel düzeydeki kullanıcıların hem de BT uzmanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir veri kurtarma yazılımıdır. Windows işletim sisteminde kullanılabilmesinin yanında Mac’i de desteklemektedir.

ÖZELLİKLER

Program sağladığı hizmet itibariyle üç tarama stilini kendisinde bulundurmakta.

Hızlı tarama modülü: Sistem performansını optimal seviyede tutarak temel seviyede silinen dosyaların kurtarılmasını sağlamaktadır.

Derin tarama modülü: Sistem gücünün maksimum düzeyde kullanılmasıyla birlikte en derindeki verilerin kurtarılması amaçlanmış ve istediğiniz takdirde tek bir noktada odaklanmasını sağlayabilmektesiniz.

Dosya Türüne Göre Sıralama: Sadece geri getirmek istediğiniz dosya türlerini seçerek sistemin daha hızlı ve tek noktada aramasını sağlayabilirsiniz.

Sadece silinmiş ya da kayıp dosyaları kurtarmamakla beraber, bozuk bölümleri ve biçimlendirilen bölümleri de kurtarabilmektedir. Birbirinden etkileyici özellikleri barındıran program, ekstra hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. EaseUS Data Recovery diğer veri kurtarma programlarından farklı olarak yeni kurtarılabilir dosya türleri eklemenize ve optik depolama aygıtlarından (CD-DVD) veri kurtarma imkânı da sağlamaktadır.

Hangi Dosya Türlerini Kurtarır?

Sponsor Reklamlar

Çoğunlukla popüler olan bütün formatları desteklemektedir.

Belge formatı: Word, Powerpoint, PDF, Excel

Resim formatı: JPEG, PNG, RAW, Illustrator, Photoshop

Ses formatı: MP3, WAV, AAC, AIFF, Ogg

Video formatı: AVI, MPEG-4, QuickTime, WMV

Sıkıştırılmış dosya formatı: RAR, Zip, Stuffit, Gzip

Hangi dosyalama sistemlerini destekler?

Windows: NTFS, FAT

Mac: HFS +, HFS

Çıkarılabilir Depolama aygıtı: ExFat

Kurtarma Adımları

EaseUS Data Recovery programı açıldıktan sonra birinci adım olarak taramak istediğiniz konumu seçmelisiniz. Masaüstünüzü, Belge klasörlerinizi veya harici bir sürücüyü seçebilirsiniz. Seçim işleminizi yapmanızın ardından “Tara” seçeneğine tıklayın. Veri kurtarma sihirbazı otomatik olarak hızlı bir tarama gerçekleştirecek ve daha sonra derin bir taramaya başlayacak. Tarama işlemi devam ederken program üstünde ilerleme çubuğu ve tahmini tarama süresini gösteren geri sayım bölümü de bulunmaktadır. Tarama işlemi devam ederken kurtarılan dosyalara göz atabilmekte, önizleme dahi yapabilmektesiniz. Tarama işlemi bittikten sonra, kurtarılan içeriklere göz atmak için dosya ağacına ve ya dosya türüne göre göz atabilmektesiniz.

Lisanslama ve Fiyatlandırma

EaseUS Data Recovery deneme sürümünde Windows ve Mac’ler de 2 GB’a kadar veri kurtarabilmektedir. Deneme sürümü sayesinde programının kullanabilirliğini test etmiş olacaksınız. Ayrıca sıklıkla kullandığınız dosya türlerini de performans açısından göreceksiniz.

Windows kullanıcıları veri kurtarma sihirbazına 65,95 $ ödeyerek, tek lisans anahtarıyla ömür boyu sahip olabilirler. Mac kullanıcıları ise veri kurtarma sihirbazına sahip olabilmek için 89.95 $ ödeyerek, tek lisansla ömür boyu sahip olabilecekler.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.