GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / Duty of War Legends (COD Mobile) Hataları ve Çözümleri

Duty of War Legends (COD Mobile) Hataları ve Çözümleri

Sponsor Reklam

Bu yazımızda, oyuncuların oyunu oynarken karşılaştıkları çeşitli hatalarla ilgili bilgiler vereceğiz. Duty of War Legends oyunu son yıllarda en çok oynanan oyunlar arasındadır. Tüm hataları ve çözüm yolları hususunda sizlere aktaralım.

Aksiyon türünde oynanan bu oyunda birden çok hata ile karşılaşabilir. Bu yazımızda sadece belli başlı olanları inceleme fırsatımız oldu.

Duty of War Legends ( COD Mobile ) Hataları

Oyun piyasada yeni olduğundan, kullanıcılar tarafından yalnızca birkaç hata bildirilir. Kullanıcılar tarafından bildirilen en yaygın hata “Bağlantı Sonlandırıldı Hatası” dır. Bunu detaylı olarak tartışalım:

Duty Mobile Bağlantısı çağrısı sonlandırıldı yatasıyla ilgili kullanıcı misafir olarak giriş yapmaya çalıştığında bu hata karşılaşıyor. Daha açık olmak gerekirse, bu hata tam olarak şöyle diyor: “Bağlantı Sonlandırıldı. Daha sonra tekrar deneyin. (121,100004)”

Hatanın Nedeni: COD Savaş Oyunu Efsaneleri Resmen Avustralya’da Başlatıldı. Kalan yerlerde henüz başlatılmadı. İlgilenen birçok kullanıcı, bu Oyunu diğer yerlerden (Avustralya dışında) oynamaya çalışıyor. Sunucu tarafında bu Hataya neden olan bazı konum kontrol tesisleri var gibi görünüyor. Diğer sebep, oyuna aynı anda erişen çok sayıda oyuncu olabilir.

Sponsor Reklamlar

Olası Düzeltme: Bu hatayla karşılaşıyorsanız, bir Avustralya VPN kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca, bu oyunu sabahın erken saatlerinde veya gece geç saatlerde başlatmayı deneyebilirsiniz. Şu anda, bu sorun için doğrulanmış bir düzeltme yok. Daha fazla Güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Duty of War Legends ( COD Mobile ) Facebook Hatası

Hata: “Size Giriş Yapamadık: Bu Uygulamaya veya Web Sitesine giriş yapamazsınız, çünkü ülke , yaş veya diğer kriterler için şartları yerine getirmiyorsunuz ”

Bundan sonra, bir Pop-up açılır: “Yetkilendirme Hatası”

Hatanın Nedeni: Hatanın Sebebi açıklayıcıdır. Oyun şu anda Diğer Parçalardaki (Avustralya hariç) kullanıcıların Giriş yapmasına izin vermiyor

Hata Düzeltme: Şu anda bu Hata için bir düzeltme yoktur. Oyun bölgenize başladığında, bu hata artık görünmeyecek.

Ayrıca, açıklama bölümünde ayrıntıları yazarak Görev Duty War Legends Hata Bildirimi’ni de rapor edebilirsiniz. Farklı sorununuz için yorum bölümü kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.