GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / MOBİL / Dream League Soccer Donma ve Kasma

Dream League Soccer Donma ve Kasma

Sponsor Reklam

Dream League Soccer oyununun donma ve kasma sorunu ile ilgili genel kapsamlı bilgileri sizlerle paylaşacağız Öncelikle Android telefonların hayatımıza girmeye başlaması ile birlikte elimizden düşmez bir hal haline geldiğini belirterek yazımıza başlayalım. Teknolojinin bu kadar çok gelişmesiyle birlikte artık eskiden olağanüstü zaman ayırıp yapmış olduğumuz işlemleri şimdi dakikalar içerisinde yapabiliyoruz.

Bunlara ek olarak insanların otobüs tren veya kısaca toplu taşıma araçlarında elinden düşürmediği ve zaman geçirmek için kullandıkları cihazlar oyunlar için gerçek anlamda bire bir hal haline dönüştü bu yazımızda Dream League Soccer oyununun kasma ve donma ile ilgili sıkıntılarını genel bilgiler çerçevesinde anlatmaya çalışacağız.

Dream league soccer 2019 kasma sorunu çözümü

2019 son çıkan Dream lig oyununun genellikle orta ve düşük performanslı telefonlarda taktığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Son çıkan telefonları da bu tip oyunun sıkıntısız bir şekilde çalıştığını belirtelim ortalama 1500 lira ve üzeri akıllı cihazlarda bu oyunun problemsiz olarak çalıştığını ve bu fiyatın altında kalan tüm Android telefonlarda ufak da olsa kasma veya donma sorunu yaşandığını belirterek Peki bu sorunu yaşayan kullanıcılar ne yapması gerekiyor.

Sponsor Reklamlar

Burada yapılması gereken ilk nokta telefon özelliklerinin oyunu sorunsuz olup olmadığına bakmanız gerekiyor. İlk olarak tavsiye ram bellek temizlemesi yapınız. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunu tekrar açmayı deneyiniz. Telefon kapasitesi küçük ise hazıfa kartına taşımayı deneyiniz. Daha sonra telefon çerezlerin yöntemi deneyin. Son aşama olarak oyun içerisinden ayarların yapılması gerekmektedir. En düşük ve orta çözünürlükte oyunu oynamayı deneyiniz. Yine de kasma yaparsa, sonuç olarak telefonunuzun bu oyunu kaldırmadığı kanısını varabilirsiniz.

  • Ram bellek temizleyin
  • SD karta taşımayı deneyin
  • Çerezleri siliniz.
  • Oyun üzerinden ayarları düşürmeyi deneyin.
  • Antivirüs taraması yapınız.
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Telefondan Adres Bulma 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.