GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / KAÇ GB / Dota 2 Kaç GB 2019

Dota 2 Kaç GB 2019

Sponsor Reklam

Steam üzerinden en çok oynanan oyunlar listesinde Dota 2 yer almaktadır. Bu yazımızda Dota 2 kaç gb yer kaplıyor ? gibi soruların içerdiği konumuza bakabilirsiniz. Oyun online oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Öncelikle yapım bakımından LOL oyununa benzemektedir. Steam üzerinden toplamda 1 milyondan fazla inceleme alan oyun, 929,337 kişi ile Türkiye en çok oyunan oyunları baş listesinde yazıldı. Dünya çapında milyonlarca oyuncu olan bu oyun hakkında geniş kapsamlı bilgiler verirken, yorum bölümüne yaşadığınız soruları iletebileceğinizi hatırlatalım. 2013 yılında çıkan oyun 5 sene geçmesine rağmen günümüzde hala oyunan oyunlarında başında gelmektedir. Bu oyunun bu kadar çok kullanıcıya ulaşmasında en büyük etken oyunu güzel olması ve ücretsiz olarak sunulmasıdır.

Dota 2 Kaç GB yer kaplıyor ?

Dota 2 oyununu oynamak için bilgisayarınızın özelliklerinin sistem tarafından verilen verilere yakın veya yüksek olması gerekiyor. Ancak bu şekilde sıkıntısız şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Yazdığımız bilgiler ışığında en düşük sistem özellikleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsor Reklamlar

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible

Kaç GB yer kaplıyor ? sorusuna gelince, toplamda sistemde 15 GB ve üzerinde boş alanın olması gerektiğini söyleyelim. Ayrıca güncellemeler ile birlikte bu boyutunun 20 GB ve üzerine çıkabileceğini şimdiden hatırlatalım.

Yukarıda paylaştığımız resimde oyunu oynayan kişilerin görüşleri yer almaktadır. Toplamda 1 milyonun üzerinde incelemenin olduğunu konumuzun ilk satırlarında bahsetmiştik. Bu resimle de bir nevi gerçekliği ispat etmiş olduk. Sonuç olarak Dota 2 boyutu ne kadardır ? sorusunun net yanıtlarını vermeye çalıştık.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Zula Kaç GB 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.