GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Destiny 2: Forsaken Sistem Gereksinimleri – Çıkış Tarihi

Destiny 2: Forsaken Sistem Gereksinimleri – Çıkış Tarihi

Sponsor Reklam

Oyuncuların uzun zamandır beklediği Destiny 2 tüm dünyada artık piyasaya sunuldu. Merakla beklenen oyunlardan biri olan Destiny 2 farklı paketleri ile birlikte oyuncuların karşısına gelmektedir. Daha önce çıkarılan ve ortalığı kasıp kavuran bir oyun olan Destiny ilk piyasaya sürülmesinin ardından 4 yıl geçmiştir.

Destiny 2-Forsaken

Şimdi ise Destiny 2: Forsaken de muhteşem grafikler ve oynanış ile oyuncuları adeta güzel bir performans vererek oyuncuların gözdesi olmuştur. Destiny 2 ile gelen çok sayıda fazla yenilikler ve oyun açısından çok fazla mekanikler vardır. Aksiyon dolu bir oyun olan Destiny 2: Forsaken sizleri adeta  oyunlar aksiyon ile buluşturmaktadır. Farklı karakterler ile oyunda haftalık ve günlük olarak görev yaparken çeşitli üstünlük ve saygınlık kazanarak oyunu devam ettirmektedir karakter yapılandırması ve özelleştirmesi Onun için çok detaylı hale getirilmiş ve çok farklı içerikler ile sizlere sunmaktadır.

Destiny 2: Forsaken Çıkış Tarihi

Oyuncuların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi olan Destiny 2 ne zaman çıkıyor sorusunun cevabını bu yazımızda sizlere vereceğiz. Oyun yapımcısının duyurduğu tarihi olarak 4 Eylül 2018 tarihinde piyasada olacaktır. Birinci şahıs nişancı oyunu olan desteği çok farklı modları ile başarılı ve yenilikçi bir oyunda karşınıza gelmektedir.

Destiny 2-Forsaken ne zaman çıkacak

Sponsor Reklamlar

Destiny 2: Forsaken Fiyatı

Yine oyuncularımızın Merak ettiği sorulardan bir tanesi olan Destiny 2 fiyatı ne kadar gibi sorunlarla da cevap verecek olursak Destiny 2 fiyatı olarak çıkış fiyatı üzerinden 70 euro gözden çıkartmak gerekmektedir. Ayrıca sunulan ek paketler ve genişletilmiş paketleriyle toplam oyun için ortalama 150 euro civarında bir rakam harcanabilir oyun içerisinde çok fazla silah çeşitli ok yay ve farklı ekipmanlar ile oyuncuları doyurucu ve çeşitliliği olan bir silah envanteri size sunmaktadır Destiny 2 sistem gereksinimleri için ya bu yazımızda sizlere bilgi vereceğiz aksiyonlar Bilo’nun olan oyun Destiny 2 Taha Özer rakiplerinizi öldürmem için sizlere daha dikkatli ve temkinli oynamayı sunuyor etkileyici bir hikaye ile oyuncuların karşısına gel

Destiny 2: Forsaken için diğer oyunları ve indirilebilir içerikleri keşfedin!

Destiny 2-Forsaken fiyatı

Destiny 2: Forsaken Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

CPU: Intel Core i3-3250 3.5 GHz, Intel Pentium G4560 3.5 GHz, AMD FX-4350 4.2 GHz,

GPU (Graphics): Nvidia GeForce GTX 660 2GB or GTX 1050 2GB,AMD Radeon HD 7850 2GB,

RAM: 6GB

Önerilen sistem gereksinimleri

CPU: Intel Core i5-2400 3.4 GHz or i5 7400 3.5 GHz, AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz,

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 4GB or GTX 1060 6GB, AMD R9 390 8GB,

RAM: 8GB

Destiny 2-Forsaken silah

 

Destiny 2: Forsaken Silah Envanteri

CAYDE’S EXOTIC STASH

– Ace of Spades Last Hand Egzotik Süsü
– Queen of Hearts Egzotik Gemisi
– Standoff Egzotik İfadesi
– Shades of Cayde-6 Zırh Gölgelendiricileri

AWOKEN LEGEND SETİ

– Wrath Majestic Legendary Yay Süsü
– Dirge Paladin Amblemi
– Vestian Ghost Shell

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Counter Strike Go Sistem Gereksinimleri 2019 başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.