GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / Dailymotion’dan Programsız Video Nasıl İndirilir

Dailymotion’dan Programsız Video Nasıl İndirilir

Sponsor Reklam

Dünyaca ünlü video izleme siteleri arasında alan Dailymotion hakkında bilgiler vereceğiz. Dailymotion üzerinden programsız nasıl video indirilir ? Genellikle popüler videolar insanlar tarafından arşivlenmek istenmektedir. Öncelikle Dailymotion üzerinde bir çok kategorinin barındığını belirtelim. Spor, haber, müzik, fragmanlar, oyun, teknoloji veya eğitim videoları bulunmaktadır. Servisin sunmuş olduğu imkanlar ile kolay aramalar yapabilir, insanlar tarafından izlenen popüler videoları inceleyebilirsiniz.

2005 yılında Paris, Fransa merkezli kurulan video sitesi yıllarda ziyaretçilerine video izletme hizmeti vermektedir. Son zamanlarda yapılan güncelleme ile geleneksel video sitelerinin tarzından uzaklaşmış, farklı bir tarz oluşturmuştur.

Sponsor Reklamlar

Peki beğendiğiniz videoyu nasıl bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Burada anlatacağımız yöntem ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaparken herhangi bir programa ihtiyaç duymadan yapacaksınız. Ayrıca farklı sitelerde programsız adıyla paylaşılan konularda yer alan tarayıcı eklentilerine bile ihtiyacınız olmayacaktır. Gelin, kısaca bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatalım.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

Dailymotion aracıyla video indirmek için KeepVid sitenin tercih edeceğiz. KeepVid sitesine giriş yaparak Dailymotion üzerinden kopyaladığınız video linkini aşağıda gösterdiğimiz gibi gerekli alana yapıştırınız. Bir sonra ki adımda karşınıza gelecek ekran 2. resim üzerinde gösterdiğimiz gibidir. Buradan indireceğiniz videonun çözünürlük ayarlarını yapmanız gerecektir. Böylece hangi kalite indireceksiniz oradan devam ediniz.

İşlemler bu kadar basittir. Bu servisi sağlıklı kullanabilmek için bilgisayarınızda JAVA kurulu olması gerekiyor. Program yüklemeden internet üzerinden basitçe bir siteden tüm istediğiniz videoları arşivleyebilirsiniz.

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Tüm CMD Komutları ve Anlamları başlıklı makalemizde cmd komut anlamları, cmd komutları ve yeni cmd komutları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.