GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Son zamanların en çok oynanan ve en tutulan oyunlarından olan ve adeta satış rekorları kıran oyun olan The Witcher oyun yapımcısı olan CD Projekt RED yeni oyun için kolları sıvadı. Oyuncuların uzun zamandır bekledikleri ve şuan geliştirme sürecinde olan oyunlarda bir tanesi olan ve belki en iyi fps oyunları arasında yer alması beklenen bir oyun olan Cyberpunk 2077 oyunu hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 İnceleme

Fps oyun yapımcısı olan olan bir önceki versiyon oyun olan The Witcher oyununun geliştirici ekibi CD Projekt RED, yeni çıkacak olan oyun ve en iyi fps kategorisinde aday gösterilmeye hazırlanan bir oyun adeta oyunda dünyasında bomba gibi patlamalara neden olacak bir oyun ile raflarda yerini almaya hazırlanan Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ile sizlere bu yazımızda bilgiler vereceğiz. Uzun süredir geliştirme aşamasında olan oyun Cyberpunk 2077 kısa zamanlarda oyuncularının karşına çıkmaya hazırlanmaktadır. FPS oyunları arasında yer alacak oyun hakkında sizlerde bu yazımızda Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ve oynanış konusunda çeşitli bilgilere vererek sizlerin de bu konuda görüşlerini alarak oyun hakkında bilgi sahibi olmaya çalışacağız.

Ä°lgili resim

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

Uzun süredir geliştirilmekte olan oyun Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak sorularının yanıtı olarak artık kolları sıvama vakti geldi de geçiyor bile. Oyuncuların merakla bekledikleri oyunlar arasında yer alacak olan ve fps türünde çeşitli oyunlar arasında hedeflenen oyun 5 senedir geliştiriliyor olsa bilgiler ışığında ilerleyerek Cyberpunk 2077 çıkış tarihi oyun hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Oyunların uzun bir süre boyunca bu çıkış tarihini bilmeme konusunda da sizlere çeşitli bilgiler vererek çıkış tarihleri hakkında belirsizlikler yaşanmasından ötürü Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ile ilgilide henüz net bilgiler elde değildir.

Ä°lgili resim

Cyberpunk 2077 4K/30 FPS için olası sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10 – 64-bit
  • İşlemci: Intel i7 8700K (3.7GHz)
  • Bellek: 32GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti

Cyberpunk 2077 steam oyun hakkında sizlere çeşitli bilgiler ve oynanış hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle olarak oyunun fps oyunları arasında yer alması ve hatta en iyi fps oyunu kategorisinde aday olarak gösterilmesi bile oyunun ne kadar iddaalı olduğunu ortaya koymaktadır.

1. Açık dünya RPG
2. Witcher’dan bile büyük bir oyun evreni
3. Multiplayer özellikleri de barındıran 100’lerce saatlik oynanış
4. Ve bir FPS oyunu

cyberpunk 2077 oynanış ile ilgili görsel sonucu

Cyberpunk 2077 Steam

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ile oyuncuların PC lerini aşırı derecede çok zorlayacak gibi görünüyor. Oyunun çeşitli grafik ayarları ve oynanış mekanikleri ile ilgili olarak çok fazla detayla değinerek oyunda adeta farklı bir rol yapma üstlenerek Cyberpunk 2077 indir sloganı ile birinci kişi bakış açısıyla oynanış cephesinden bolca efekt ve çeşitli süslenmiş bir rol yapma oyunu olmaktadır. Peki bu kadar gerçekçi boyutta rol yapma ve fps oyunu olan Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ne olacak soruları oyunların sormaktan vazgeçmediği sorular arasında yer almaktadır. Elde edilen verilere ve oyun yapımcısının açıklamalarıma göre grafiklerin en üst düzey tutularak adete gerçekçi bir oynanış sergilemek için Cyberpunk 2077 steam oyun içi görüntülerinde çok fazla detay ve mekanikler çalıştığı için aşırı derece yüksek sistem gereksinimleri isteyerek oyunlara adeta oyun keyfi yaşatılmak istenmektedir.

Sponsor Reklamlar

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, oynanış ve bildiğimiz her şey

Cyberpunk 2077 Pc

Daha oyun dünyasında kendi adından fazla söz ettirmemiş olan oyun yapımcısı CD Projekt oyunlarında ilk kez karşımıza çıkacak oyuncularına bir sürpriz yaparak yeni oyunda en iyi şekilde ve hafızalardan kalacak bir oyun icra etmektedirler. Cyberpunk 2077 oyun indir için görüntülerde ve sistemlerinde yer alan ve aynı zamanda tamamen seslendirilmiş kadın veya erkek karakterlerden birini seçecek ve oyuna başlayacağız ve bu oyunda rol yapma ve farklı hayatta kalma oyunu sergileyerek Cyberpunk 2077 pc sizlere hitap etmektedir. Ayrıca oyunda yer alacak olan karakterlerin saçı, makyajı, dövmeleri ve diğer birçok kozmetik özelliğini belirleyerek onların hayatı müdahele etme imkanı da sunmaktadır.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, oynanış ve bildiğimiz her şey

Oyunculara sunulan ve adeta gelişmiş grafikleri kullanarak sizlere sunulan oyun olan ve renkli atmosferi ile oyunların gönlüne taht kurarak oyun için yeni bir görsel şölen sunacak ve adeta sizlere oyun aşığı yaparak olan Cyberpunk 2077, Gamescom etkinliğinde de sergilenecek. Cyberpunk 2077 çıkış tarihi 2019 yılı içerisinde çıkması beklenen oyun , bir önceki oyunu olan The Witcher 3 gibi oyuncuların mest ederek fps oyunların arasında adından söz ettirebilecek mi.

Cyberpunk 2077 Oyun Hakkında

Tasarımcı: Mike Pondsmith
Motor: REDengine 4
Geliştirici: CD Projekt
Tür: Role playing game
Yayıncı: CD Projekt
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
cyberpunk 2077 ile ilgili görsel sonucu
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Counter Strike Go Sistem Gereksinimleri 2019 başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.