GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / CS GO YENİ GÜNCELLEME v 1.35.1.2

CS GO YENİ GÜNCELLEME v 1.35.1.2

Sponsor Reklam

csgo

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere dün gece, daha doğrusu bu sabah yeni güncelleme oldu Kroma 3 kasası ile birlikte bir kaç yenilikler geldi.(Asimov pistol bekleyenlere müjdeler olsun).Bir takım bugların çözümlerini içeren güncellemenin bir diğer etkiside tarafımızca yayınladığımız hilemiz de başta olmak üzere bir çok hile fixlendi. Gelin bu yenilikler  neymiş hep beraber inceleyelim;

Sponsor Reklamlar

  • Bu güncellemenin getirdiği en önemi yenilik Kroma 3 kasası. (Kroma 3 kasasına ilişkin incelememizi okumak ve yeni gelen skinleri incelemek için buraya tıklayın)
  • Oyun içerisindeki bloğun dili, oyunda ayarlı kabul edilen dil olacak.
  • Molotofun dps’sindeki(damage per second) dengesizlik düzeltildi. Artık her serverın tick sayacına bakılmaksızın saniyede 40 hasar verecek.
  • Uzatmaya giden oyunlarda meydana oyun çökmesi sorunu düzeltildi.
  • CT ve T nin zırh kuşanma sesleri değiştirildi. (Yani CT ve T nin birbirinden farklı artık)
  • Şili de yeni oyun serverı kuruldu. (Bunun nedeni ise Şiliden bağlanan oyuncuların min 150 pingle oynaması nedeniyle böyle bir adım atıldı. Türkiye yede bi sunucu bekliyoruz : )

Evet arkadaşlar bu güncelleme ile birlikte yukarıda okumuş olduğunuz değişiklikler yapıldı. Yeni bir güncelleme olduğunda yine sizinle paylaşacağız şimdilik takipte kalın hepinize iyi oyunlar..

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CALL OF DUTY: GHOSTS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde call of duty ghosts, call of duty ghosts sistem gereksinimleri ve call of duty ghostsminimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.