GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / CS GO Wall Hack Kodları

CS GO Wall Hack Kodları

Sponsor Reklam

Counter-Strike: Global Offensive on Steam üzerinden satılan oyunu fiyatı şu aralar 15$ seviyelerindedir. CS GO Wall Hack kodlarıyla ilgili yazımızda merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Öncelikle milyonlarca online kullanıcısı olan oyun, sürekli olarak geliştiriliyor. Buradan ilk olarak belirtelim. Burada paylaşacağımız bilgiler kesinlikle hile değildir. Sadece yöntemler hakkında bilgiler paylaşacağız. Konumuzun özünde yapacağınız işlemleri kod ile yapacaksınız. Gelin nasıl yapıldığını adım adım anlatalım.

CS GO Wall Hack

İlk olarak Steam üzerinden hesabınızı açmanız gerekiyor. Daha sonra CS GO’ya giriş yapnı. Daha sonra oyun bul ara bölümünden “Atölye” araçlarını açınız. Sonra istediğiniz bir haritayı tıklayarak oyuna giriş yapınız. Buradan sonra oyuna ilk girişte “sv_cheats 1” şifresini kullanın. Sonra ki adımda “r_drawothermodels 2” şifresini kullanın. Burada ki verdiğimiz şifreleri tırnak işaretleri olmadan deneyin.

Sponsor Reklamlar

CS GO Wall Hack Boma

Wall Hack kodu sayesinde bomba atarak rakiplerinizin nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Wall Hack kodunu tekrardan kapatma gereksinimi duyarsanız, “r_drawothermodels 1” yazmanız kafi olacaktır.

Bu sayede oyunda hakimiyet sizde olabilir. Yapmanız gereken kod satırına gerekli kodları yazmak ve keyfinize bakmak olacaktır. Yine takıldığınız noktalar olursa sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Counter Strike Global Offensive Nasıl Oynanır ? başlıklı makalemizde dil değiştirme, donma sorunu ve duvar hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. saol işime yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.