GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / CS GO RÜTBELERİNE GÖRE OYUNCULAR

CS GO RÜTBELERİNE GÖRE OYUNCULAR

Sponsor Reklam

cs go yeni güncelleme

Merhaba  arkadaşlar geçenlerde (baya oluyo aslında) redditte gördüğüm bi geyiği paylaşmak istiyorum :grinning:
FoldingUserFerrariic adlı bi kullanıcı tarafından paylaşılmış, rütbelerine göre oyuncuları tanımlamış. Durumu o kadar güzel izah etmiş ki dayanamadım bende çevirdim.

Silver I: Ne klavye var ne de mouse. Şempanzeyle oynamak gibi. Aslında bu kadar kötü oynayabilmek için insanın efor sarfetmesi lazım.

Silver II: Flash yediğinde tüm bombaları fırlatır. Hiçbir zaman eko yapmaz ve sadece oyundaki en pahalı silahları alır. Refleksleri ise deniz ayısı ile aynı

Silver III: P90 ve otosniperden başka silah bilmeyen raundu aldığında tüm flashlarını bosa harcayan ekip. Kask mı o ne ?

Silver IV: Oyuncular Silver Elite olana kadar sürekli bu rütbeye inip çıkarlar. M4A4 ilk kez burada kullanılmaya başlanır. Koşarak ateş etmek oldukça yaygın bir davranıştır.

Silver Elite: Pro oyuncular taklit edilir. Hala ateş etmeden önce durulmaz. Eline Negev geçince Silver II ye kadar düşerler.

Silver Elite Master: Ben aslında novayım ama arkadaşlar yüzünden bu rütbeye düşüyorumcular ile doludur. İnfo verme çalışmaları ve minimap kullanımı buralarda başlar.

Gold Nova 1: Yerinde duramayan gençlik bu rütbededir. Herkes proluğa ilk adımı attığını düşünür. (Devamında espri yapmış ama anlamadım)

Gold Nova 2: Oyuncular hala tek başına oyuna girer. Arkadaş ile oynama mantığı henüz gelişmemiştir. Minimap daha fazla kullanılır. Oyuncularda sigara alışkanlıkları görülmeye başlanır. Eline awp geçen kişilerin kendini Kenny’S sandıkları travmatik bir dönemdir.

Gold Nova 3: En coşkulu duyguların yaşandığı rütbedir. Nova 2 ye düştüğünde ağlanırken, Nova 3 çıkanlar mutluluk göz yaşları döker.

Sponsor Reklamlar

Gold Nova 4: Her taraf AK alıp koşuşturan oyuncular ile doludur. Bir çok dostluk burada yokedilmiştir. İhanetler, entrikalar, hileler ve çok daha fazlası.. Herşey master guardian olabilmek için..

Master Guardian 1: Noobların Kralı ! Sonunda oyuncular yetenek adlı mefhum hazineyi keşfetmeye başlamıştır. Nasıl smoke ve flash atılacağı öğrenilmiştir. Takımdan biri negev aldığında diğer oyuncular kısa süreli bir travma yaşar.

Master Guardian 2: Herkes hile kullanıyor (Edit: Artık oyunun bir çok rütbesi için aynısı söylenebilir özelliklede güzide kartal rütbeleri ile, silver elite ve silver elite master tayfası bu sıralar daha bi hunharca kullanıyor)

Master Guardian Elite: Oyuncular artık ne yaptığını bilerek oynar, burnu kalkık oyuncu çoktur. Oyuncular artık ortalama bir cs go oyuncusu yeteneklerine sahiptir.

Distinguished Master Guardian: Kartalın tüyleri dilinizin ucundadır. Bir şekilde bu rütbeyi atlatıp yakında kartal olacaksınız.

Legendary Eagle: Düğmeye basıp arabaya patlattığında cool bir şekilde yürümeye devam eden Desperato gibisin. Oyunun senin kontrolünde olduğunu ve neler yapabileceğini hissediyorsun. Aynı şekilde bunu yaparken çok kolay bir şekilde öldürülebileceğini de.

Legendary Eagle Master: Cs go tarihinin geçilmesi en zor rütbesindesiniz. Her smokenin her flashın oyunun kaderini değiştirebileceğinin farkındasınız. (Sosyal hayat denen kavram bu rütbede unutulur)

Supreme Master First Class: Bi b*k anlamadım.. anladığım yerlerinde ne anlama geldiğini anlamadım.. öyle işte geçiyorum burayı

The Global Elite: Csgo’nun topluluğunun %0.5’inden oluşan azınlığa hoşgeldiniz. Artık sizde “olmak istenilen”siniz. ESEA maçlarına katılıp düşük rws puanları aldığınızda takımınıza laf atmaya başlayacaksınız.

Arkadaşlar yukarıda dediğim gibi yazı alıntıdır. Ancak birebir kopyalamadım. Doğaçlama yaptığım yerler olduğu gibi değiştirdiğim yerlerde oldu. Ama redditteki arkadaşın anlatmak istediğini yansıttım diye düşünüyorum

Yazının aslını okumak için; https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3ebla5/csgo_ranks_explained/
ziyaret ederek okuyabilirsiniz ancak ingilizce 🙂

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. BU OYUNA BAŞLAMADAN ÖNCE BOXA DÜZENLİ GİDİYORDUM SPOR YAPIYORDUM 70 KİLOYDUM

    USTA MUHAFIZ 2 OLDUM 79 KİLOYUM

  2. Novayı bırak adamlar çift kalaşta bile megev alıyor deliriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.