GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / [ÇÖZÜM] LOL BELİRTİLMEMİŞ BİR HATA OLUŞTU

[ÇÖZÜM] LOL BELİRTİLMEMİŞ BİR HATA OLUŞTU

Sponsor Reklam

Güncelleme sırasında birçoğumuzun başına gelen “Belirtilmemiş bir hata oluştu…” hatasını nasıl çözeceğimizi anlatacağız.

lol_belirtilmemis_hata

Eğer sizde yukarıdaki hatayı alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yapıyoruz arkadaşlar.

Sponsor Reklamlar

  • Oyunun kurulu bulunduğu dizine gelip buradaki klasörü açıp “S_OK” yazıp arıyoruz. Çıkan aramalardan en üsttekini kopyalayıp leagueoflegends\rads\projects klasörünü açıyoruz. Buradaki klasörlerin içine tek tek bakıyoruz eğer “releases” klasörünün içinde buraya yapıştırıyoruz.
  • Eğer tüm klasörlerde varsa ve yine aynı hatayı alıyorsak arkadaşlar aşağıda verdiğimiz dll dosyalarını verdiğimiz linkler üzerinden indiriyoruz. Daha sonra C:\\Windows\System32 klasörünün içine atıyoruz arkadaşlar. Ancak işletim sisteminiz 64 bit ise System32 klasörünün altında SysWOW64 klasörü olacak. Bu durumda indirdiğimiz dosyaları bu klasörün içine atıyoruz.

İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

MediaFire İndirme Linki: d3dx9_39.dll
İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

MediaFire İndirme Linki: icui18n.dll

Evet arkadaşlar hatayı ve çözümünü anlattık. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan [ÇÖZÜM] CS GO ENGİNE ERROR HATASI başlıklı makalemizde cs go engine error, cs go engine error hatası çözümü ve cs go engine error shader 3.0 hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.