GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / [%100 ÇÖZÜM] CS:GO VALVE ANTİ-HİLE HATASI

[%100 ÇÖZÜM] CS:GO VALVE ANTİ-HİLE HATASI

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda cs go karşılaştığımız valve anti hile hatasına yönelik çözümü anlatacağız. Eğer sizde aşağıdaki resimde paylaştığımız hatayı alıyorsanız doğru yerdesiniz.

valve_anti_hile_hatası

Ancak bilmenizde fayda var biraz sıkıntılı bir sorun ile karşı karşıyayız. Bu konuda steamcommunity ve reddit üzerinde yaptığımız araştırmalarda bir takım çözüm yöntemleri bulduk. Bunlar;

Sponsor Reklamlar

  1. Steamı açıp cs go ya gelip sağ tıklayarak özellikler diyoruz. Buradaki “betalar” bölümüne gelip her hangi bir beta sürümüne katılıyoruz daha sonrada “yerel dosyalar” penceresine gelip “oyun önbelliğinin bütünlüğünü doğrula” diyoruz.
  2. Bunları yaptık çözülmedi mi tekrar cs go ya sağ tıklayıp özellikler diyoruz. “Genel” penceresini açıp “Başlatma Seçeneklerini Ayarla” diyoruz. Burada açılan yerde -insecure yazıyorsa bunu siliyoruz ve tamam diyoruz.
  3. Bunları yaptıktan sonra hala düzelmediyse oyunu silip yeniden yüklememiz gerekiyor, ardından yukarıdaki 2. basamaktaki -insecure yazısını silmemiz gerekiyor.

Evet arkadaşlar bunları yaptıktan sonra aynı hatayı alıyorsanız yorumlar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan [%100 ÇÖZÜM] CS GO FATAL ERROR HATASI başlıklı makalemizde cs go fatal error, cs go fatal error failed to connect with local steam client process hatası ve cs go fatal error failed to steam hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Yorumlar

  1. aga benim ki orjinal ve bu hatayı alıyorum bir beta bile yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.