GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / Cam Filmi Yasaklandı mı ? Cam Filmi Cezası Ne Kadar ?

Cam Filmi Yasaklandı mı ? Cam Filmi Cezası Ne Kadar ?

Sponsor Reklam

Otomobil ve araç modifiye tutkunları üzecek bir haber de cam filmlerinin yasaklanmış olduğu yönünde çıkan haberler. Son günler herkesin merak ettiği konular arasında yer alan ve söylentileri oldukça yüksek olan haberler arasında cam filminin yasaklandığını yönünde iddalardır. Milyonlarca otomobil sahibi gözünü cam filmi ile ilgili gelecek açıklamalara çevirdi.

Otomobil sahiplerinin son günlerde en çok merak ettiği konularda biriside cam filmi yasaklandı mı oldu? Araç sahiplerini epeyce üzecek konu ve yıllardır tartışma konusu olan araç cam filminin muayeneden geçmesi, cam filminin yasaklanması ve cam filmi olan araçlara ceza yazılması yönünde çıkan haberlerdir.

Sponsor Reklamlar

Geçtiğimiz yıl serbest bırakılan cam filmiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Son günlerin en tartışılan ve araç sahiplerinin merakla beklediği konular arasında yer alan cam filmi yasaklandı mı sorusu olmaktadır. Cam filmi olan araçlara ceza yazılması konusunda çıkan haberler ise otomobil sahiplerini epeyce üzmektedir.
Cam filmi yasağını içeren madde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının, Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Son günlerde ise araç sahiplerinin cam filmi söktürmek için tamircilerinin yolunu tutması olmaktadır. Cama zarar vermeden cam filminin sökülmesi için araçlarını tamirciye götüren vatandaşın bir de cam filmi söktürmesi için ödeyeceği belli miktar tutar olmaktadır.  Cam film söktürmenin bedeli ise 150 liradan başlıyor.Bakanlığın 2017 yılı içerisinde cam filmi cezanın tutarını 427 Tl olarak belirlemektedir. Ayrıca araçların ön camlarına hiçbir şekilde cam filmi uygulaması yapılmayacak. Yapılması halinde ise itiraz hakkı kesinlikle oluşmayacak.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.