Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

maxresdefault

8 Kasım 2011 yılında çıkan bu oyun Modern Warfare serisinin son oyunudur. Oyunun senaryosunda Rus kuvvetlerine, diğer devletlerin eş zamanlı olarak yaptığı operasyonlarını kışkırtmak için yapılan savaşı anlatmaktadır.
Bir önceki seriden pekte bir farkı yoktur. Oyuna gelen en önemli özellik ise Juggernaut koruyu zırhıdır. Oyuna yeni modlar, haritalar ve diğer özellikler gelmiştir.
Modern Warfare 3 sistem gereksinimi bakımından Modern Warfare 2 ile neredeyse aynı özelliklere sahiptir. O dönemin düşük özellikleri ile de oynanabilir. Şimdi gelin Call of Duty Modern Warfare 3’ün sistem gereksinimlerine bakalım.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3

En Düşük (minimum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows / Vista / XP / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
Bellek: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 18 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon X1950
Direct X: 11

Önerilen (maximum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista / XP / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
Bellek: 6 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 18 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon X1950
Direct X: 11

  ROUTİNE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Not: Soru sormadan önce ekran kartı, işlemci modeli,apu sisteme sahipseniz anakart modeli ve ram kapasitesi hakkında eksiksiz bilgi verirseniz, daha düzgün bir şekilde size yardımcı olabiliriz.

Bir önceki yazımız olan CALL OF DUTY: GHOSTS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde call of duty ghosts, call of duty ghosts sistem gereksinimleri ve call of duty ghostsminimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*