GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / Call Of Duty Mobile Açılmıyor (En Güncel Çözüm)

Call Of Duty Mobile Açılmıyor (En Güncel Çözüm)

Sponsor Reklam

Ekim ayına girdiğimiz şu günlerde “Call Of Duty Mobile” versiyonu piyasada yeri almaya başladı. Oyun girmesine girdi de oyunun getirmiş olduğu bazı hatalarda kullanıcıları çileden çıkarttı. Kullanıcılar tarafından en çok soruların oyun açılmıyor oldu. Peki sıkıntı yaşayan oyunsevenlerin ne yapması gerekiyor. Bu makalemizde geniş kapsamlı olarak anlatmaya çalışacağız. İlk olarak oyunu android veya ios işletim sistemli telefona indirmeniz gerekiyor.

Call Of Duty Mobile Giriş Hatası (Açılmıyor)

Oyunun bu serisi hız kesmeden devam ediyor. Macera ve savaş kategorisinde yerini alan oyunla ilgili aslına bakarsanız konuşulacak bir çok var. Bu makalemizde oyuna giriş sorunu yaşayan kullanıcıların sorunlarına çözmeye yönelik bilgileri paylaşacağız.

Cep telefonları için tasarlanan bu oyunda bazı kullanıcıların telefonları düşük performanslı olduğundan dolayı oyunda sıkıntılar yaşayabilir. Fakat sistem olarak özellikleri iyi de olsa yine de sıkıntı yaşayanlar için işte gelin çözüm önerilerimize birlikte bakalım.

Sponsor Reklamlar

Adım 1

Telefon ayarlarınızı kontrol ediniz. Öncelikle ayarlar bölümüne giriş yapınız. Daha sonra uygulamalar sekmesini açınız. Buradan oyunu bularak, depolama işlem menüsüne geçiş yapınız. Daha sonra depolama alanını temizle butonuna tıklayarak işlemi tamamlayınız. Bu işlem oyun sırasında ön bellekte yer alan çerezleri silmeye yaramaktadır. Böylece depolama alanında sıkıntı oluşması durumda burada işlemi gerçekleşmek gerekmektedir.

Adım 2

Adım seçeneğimizde 2. bilgiyi şu şekilde verebiliriz. Telefondan oyunu silerek baştan yükleme işlemi yapalım. İlk olarak Google Play Store mağazasına giriş yaparak oyunun bulunduğu sayfayı açınız. Oyunu tekrar yükle işlemini deneyelim. Ayrıca oyunu varsa hafıza kartına yüklemeyi deneyin. Telefon belleğine yüklenen oyunlar telefonu yoracağından kasma veya donma gibi sıkıntıları beraberinde getirebileceğini unutmayınız.

Adım 3

Telefon yeniden başlatma yolunu deneyiniz. Oyun indirilmesinin ardından telefon açıp kapatma işlemini deneyin. Bu işlemi yaptıktan sonra yine olmuyorsa başka bir telefonda da aynı işlemi deneyebilirsiniz.  Bunun dışında yapılacak şey oyunun güncelleştirilmesini beklemek olacaktır.

Son olarak firma tarafından yapılan açıklama 22.30 itibariyle sıkıntının tamamen ortadan kalktığı bilgisi verilmiştir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.