GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / HABERLER / Call Of Duty: İnfinite Warfare’nın Gizemli Tanıtım Videosu

Call Of Duty: İnfinite Warfare’nın Gizemli Tanıtım Videosu

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar, Call of Duty’nin yeni oyununu beklediğimiz bu günlerde Activision ortalığı karıştırmaya yine devam ediyor. Geçen hafta Playstation Stora da kazara (!) Call of Duty: İnfinite War isminin ardından şimdide Activision oyun hakkında fragman denilebilecek ancak fragman olmaktan uzak gizemli bir video paylaştı. Öncelikle videoyu bir izlemenizi tavsiye ediyoruz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=F2ni62BX3dk[/embedyt]

Videoa gelecekten olduğunu düşündüğümüz bir kişi bize şunları söylüyor;

” Yanlış anlamayın, biz sizleri tarihin sayfalarından kazıyacağız. Hatıralarınızın her biri uçup gidecek. Kaybetmeyi öğreneceksiniz . Biz sizin çekeceğiniz bütün acıların mimarıyız. Sizin yok edilişinizin anıtlarını dikeceğiz. Bütün dünya bizim yükselişimize tanıklık edecek! Bizler göklerin üstündeki kara lekeyiz. Biz sizleri karanlığın dibine gömecek olanlarız. Bunu unutmayın ! Ve bizi tanıyın ..Bizler sizin düşmanlarınızız. Bizler “Settlement Defense” cephesiyiz. ”

Videoyu izleyen herkes tek yürek akıllarda tek soru ;

ne-dedi-simdi-bu-7165

Sponsor Reklamlar

Gerçekten de şimdi bu adam ne dedi, kim bu adamlar özellikle bizim dikkatimizi çeken husus “Biz sizin çekeceğin acıların mimarıyız” derken ne demek istedi ? Aslında bu söze hatta söylediği bütün sözlere bakarak bu adamın gelecekteki bir noktadan bu konuşmayı yaptığı ve geçmişteki bize yolladığı açıkca belli. Yani bu adamların zamanda yolculuk tarzında bir teknolojileri var. Şimdi geriye dönük bir açıdan bakarsak ve adamın söylediği bu sözleri değerlendirirsek bu zamana kadar oyunda yaptığımız her şey, girdiğimiz her savaş bunların kontrolünde miydi ? Diğer bir açıdan bakarsak eğer bundan sonra yaşanacak olanları kast ediyorlarsa zamanın kontrolünü elinde bulunduranlarla nasıl savaşacağız ?

Bir diğer husus eğer gelecekten gelen bir düşmanla savaşıyorsak bu yöndeki görseller/temalar nasıl olacak. Bir CoD oyunumu göreceğiz yoksa Crysisvari-ileri teknoloji süslemeleriyle bayağılaşan kalitesiz yapım mı ?

Şuan kafalarda deli sorular var. Ve oyunun içeriğine dair henüz hiç bir açıklama yapılmış değil. Activision zaten ortalığı daha da karıştırarak dikkatleri CoD üzerine çekme peşinde.. O yüzden şimdiden kesin bişeyler söylemek ve varsayımlarda bulunmak yersiz, bekleyip göreceğiz arkadaşlar..

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan YENİ GTA V MODU GELİYOR !! başlıklı makalemizde gta 5 en güncel mod, gta 5 in and out modu ve gta 5 ind and out hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.