GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 15 Nisan 2019
Anasayfa / HABERLER / Bilgisayardan PUBG Mobil Oynamak İçin Gerekli Ayarlar

Bilgisayardan PUBG Mobil Oynamak İçin Gerekli Ayarlar

Sponsor Reklam

Bilgisayardan PUBG Mobil Oynamak İçin Gerekli Ayarlar

Son yılların en çok oyanan ve sevilen oyunu PUBG, kısa zamanda piyasada yer alan PUBG mobil versiyonunu çıkmasının ardından milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanarak artık daha da büyümeye başladı ve oyuncu sayısında çok fazla artık yaşanarak bünyesinde toplamayı başarmıştı. Bu yazımız da bizde sizlere Bilgisayardan PUBG Mobil oynamak nasıl yapılır, konu hakkında sizlere bilgiler anlatıyoruz.

 

İşte artık sizlere adım adım PUBG mobile pc versiyon nasıl yapılır anlatmaya başlıyoruz.

PUBG Mobil bilgisayardan nasıl oynanır?

Son yılların en çok satan ve oynanan oyunları arasında yer alan milyonlarca oyuncusu olan ünlü oyun PUBG Mobil oyununu sizde bilgisayar üzerinden oynamak için bu yazımızda gerekli olarak farklı yöntemleri sizlere sunuyoruz.

lag pubg ile ilgili görsel sonucu

PUBG Ping oranı ve Lag giderme için

İlk önce yapmanız gereken işlem olarak PUBG Mobile çalıştırın ve  oyundan oturum açtığınızdan emin olun.

Gelen giriş ekranında, en üste bulunan Sunucu kısmına girin.  Burada yer alan sekme de sunucu olarak Pubg Avrupa veya Pubg Asya sunucusunu seçtiğinizden emin olun. Bu sunucuların özelliği ise oyunlarda artık sıkıntı çıkartmadığı aynı zamanda ise sunucuların yeni eklendiği, bu sunucuların konum itibari ile yakın oldukları için daha iyi bir ping oranı sağlamada çok fazla yararlı olduklarını sizlere açıklamak durumundayız.

pubg ping ile ilgili görsel sonucu

PUBG Tencent Emülatör 

PUBG Mobil oyuncuların en çok oynadığı oyunlar arasında yer alması itibariyle artık mobil oyun sistemlerinde artışlar olmaktadır. Kısa sürede milyarlarca oyuncu kitlesine sahip olan oyun olan ve kısa sürede satış rekorlarına ulaşan oyun PUBG Mobil  dağıtıcı firması olan Tencent, oyun ile yüzde yüz uyumlu Android PC emülatörü yaparak oyunculara büyük bir kolaylık sağlamış.

 

Tencent Emülatör ile ilgili görsel sonucu

PUBG Nox Player Emülatörü

Pubg oyundan en çok kullanılan bir emülatör olan ve artık steam pubg başlatma ayarlarını kullanmak istiyorsanız öncelikle, Nox Player emülatörü indirmeniz gerekmektedir. Pubg Nox player emülatörü internet sitesinden indirmelisiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gerekenler ise uygulamanın Google Play Store’una gidip Google hesabınıza girerek android mağazasından oyunu indirebilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

 

Nox Player Emülatörü ile ilgili görsel sonucu

Pubg Mobile Pc Emülatör

Daha sonra ise ayarlardan kısmından yapmanız gereken çözünürlük için geçerli olan bilgisayarın 720p, 1080p, ve Ultra HD arasında 2K çözünürlükleri seçebilirsiniz. Pubg fps ayarları yazımızdan sizlere konu hakkında daha fazla bilgi verilmektedir. Oyun için gerekli olan pubg sistem gereksinimleri için en az bir GTX 1060 grafik kartı gerektirir.

 

Pubg Mobile Pc Emülatör ile ilgili görsel sonucu

Pubg Tencent Games Emülatör

Pubg pc mobil emülatör sürümünde olduğu gibi, PUBG Mobile için emülatör botlar ve çeşitli oynanış sistemlerine sahiptir. Mobile PUBG uyumlu Android PC emülatörü artık sizlerin kullanımı için oyunlar çok sık kullanılmakta ve artık dünyayı kasıp kavuran oyun olan pubg fps ayar sorunlarını ortadan kaldırmak için adeta bir bire kullanıcı dostu uygulaması olmaktadır.  Daha sonra artık oyuncular çok daha iyi oyun sergilemekte ve milyonlarca kişi tarafında aynı anda oynanan oyunlar arasında yer alan pubg sistem gereksinimleri sizler için adeta baş ucu formu olmaktadır.

Pubg Mobile Pc Emülatör ile ilgili görsel sonucu

Artık PUBG Mobile ipuçları ile sizlerden oyundan daha zevk alır hale gelerek kısa zamanda oyuncu arkadaşlarınızda birlikte daha güzel vakit geçirmek için can atmak durumunda kalacaksınız. Bu yazımızda sizlere artık oyun için olmazsa olmaz olan gerekli halde kullanılacak sistem pubg emülator sistem gereksinimleri konusu hakkında bilgi vereceğiz. Kısa sürede adeta milyonları kendine hayran bırakan oyunlar arasında yer alan ve artık satışlar rekorunu kıran dünyanın en çok online oyuncusunun barından server sistemlerini içeren oyunlardan olan pubg mobil ve pubg figürleri artık dünyanın en çok konuşulan konular arasında yer almaktadır.

Pubg Mobile Pc Emülatör sistem gereksinimleri ile ilgili görsel sonucu

Sizlerde artık pubg mobil pc ayarlarınızı yaparak oyunlarınızı daha zevkli hale getirebilir ve sistem için kullanılacak olan Tencent Android emülatörü Windows  pubg mobil oyun oynamak için resmi bir emülatör vererek Android için PUBG Mobile için sizlerde hemen oyunu katılabilirsiniz. Çok fazla kullanıcının oyunda yer alması ve milyonlar kendine hayran bırakan oyunlar arasında yer alan pubg sistem gereksinimleri artık oyuncular tarafında vazgeçilmez oyunlar arasında yer alma ünvanını kazanmıştır.

Ä°lgili resim

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.