GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / GG TEKNOLOJİ / Bilgisayar Flash Belleği Görmüyor ve Okumuyor

Bilgisayar Flash Belleği Görmüyor ve Okumuyor

Sponsor Reklam

Bilgisayar flash belleği görmüyor, tanımıyor ya da okumuyorsa yapmanız gereken adımları konumuzda ele alacağız. Bu işlemi yapmanız için program kullanacağız. Bu programı kurduktan sonra sıkıntısız olarak flash belleği kullanabileceksiniz. İlk olarak Paragon Partition Manager Free Edition programı ya da HDD Low Level Format Tool Programı veya EaseUS Data Recovery Wizard programlarından bir tanesine indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Programı indirirken yapmanız gereken bit seçeneğine dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca indirme yaparken popüler siteleri tercih edin. Aksi halde virüs bulaşabilir. Yazımızda Paragon Partition Manager Free Edition programıyla ilgili bilgiler sunacağız.

Programı indirdiğinizi varsayarak anlatıma başlıyoruz. İlk aşamada indirdiğiniz programın kurulumunu yapınız. Kurulumu yaptıktan sona aşağıda ki ekran ile karşılaşacaksınız. Buradan takılı olan bellekleri göreceksiniz. Daha sonra arama yaptırdığınız bilgisayarda belleği görmeye başlayacaksınız. Eğer burada yok ve bilgisayarda görmüyor ise flash belleği büyük ihtimal bozulmuştur. Başka bir bilgisayarda denemenize rağmen açılmıyorsa, kesinlikle bozuk diyebiliriz. Fakat başka yerde çalışıyor, kendi bilgisayarınızda çalışmıyorsa bu programları denemeniz gerekiyor.

Takıldığınız noktalarda bizlere sormadan kesinlikle çekinmeyin. Şimdiden kolay gelsin !

Sponsor Reklamlar

Ana Özellikler
  • Gerekli görevleri kolayca bulmak ve çalıştırmak için kullanışlı bir başlatıcı
  • En karmaşık işlemleri bile basitleştirmek için kapsamlı sihirbazlar
  • NTFS <> HFS dosya sistemlerini yeniden biçimlendirme yapmadan dönüştürme
  • GPT / UEFI yapılandırmalarının desteği
Bölme Yönetimi Olanakları
  • Kullanılabilir işlevler: bölümü biçimlendirme, silme / silme, gizleme veya gösterme; bölüm etkin / etkin değil; sürücü harfini ayarlayın, değiştirin veya kaldırın; biçimlendirmeden dosya sistemlerini dönüştürmek; dosya sistemi bütünlüğünü kontrol edin; tam yüzey testi çalıştırın.
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde snapchat bana özel fotoğraflar gözükmüyor, snapchat bana özel silinen fotoğrafları geri getirme ve snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.