GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Battlefield 5 Resmi Tanıtım Tarihi

Battlefield 5 Resmi Tanıtım Tarihi

Sponsor Reklam

Battlefield 5 Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Değerli oyun arkadaşlar kısa süre önce oyuncuların merakla beklediği Battlefield 5 oyunu için çıkış tarihi ve çeşitli haberleri konu alan makalemiz ile sizlere bilgi vermiştir. Bugün ise Battlefield 5 Resmi Tanıtım tarihi sizlere açıklayacağız ve ilk olarak siz oyunun içeriğine ve videosuna erişebileceksiniz.

Aynı zamanda oyuncu arkadaşlara sürpriz olarak Battlefield 5 Battle Royale modu var ve söylentilere göre, tam bir açıklama yakında geliyor.

Battlefield V Canlı Tanıtımı Nasıl İzlenir?

Edindiğimiz bilgilere ve araştırmalarımıza göre Battlefield V 23 Mayıs’ta oyuncuları ile canlı tanıtıma hazırlanmaktadır. Kısa sürede oyunun senaryosunu içeriği ve oynanış videoları gibi bir tanıtım ile sizlerine merakla beklediği ve kısa süre sonra piyasalara damga vuracak  Battlefield 5 için top yekün savaş serüveninizi açıklayacağız.
Resmi siteden edindğimiz bilgilere göre Battlefield bir daha asla aynı olmayacak.

EA DICE’ın çok ses getirecek yepyeni topyekün savaş destanı: Battlefield V.

battlefield 5 ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

Sponsor Reklamlar

Sizlerde 23 Mayıs saat 13.00 PDT/16.00 EDT/22.00 CET Battlefield V ile katılacağınız destansı serüvene ilk bakış için 23 Mayıs’taki yayına asla kaçırmayın Oyuncular için merakla beklenen tanıtım haberleri ve videolarını izlemek için bilgiler vereceğiz. 23 Mayıs Battlefield V in tanıtımında oyunu geliştiren ekip, bizimle vizyonunu oyun içi görüntüleri ve haberleri gelişen teknoloji içinde yeni çıkacak olan sürümlerini paylaşacak.

 Battlefield V Tanıtımı

Kısa süre sonra piyasa olacak ve oyuncuların dört gözle beklediği oyun olan Battlefield 5 23 Mayıs saat 13.00 PDT/16.00 EDT/22.00 CET’de oyuncularu ile kendi resmi youtube kanalı ve kendi resmi sitesinde canlı yayın ile oyuncularıyla buluşuyor. Sizlere 23 Mayıs’a hazır olun.

Battlefield’ın YouTube kanalından veya Battlefield.com adresinden izleyin.

 Battlefield bir daha asla aynı olmayacak…

 

battlefield 5 ile ilgili görsel sonucu

 

Battlefield 5 çok oyunculu modu

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde DICE, en geç oyunun temasını ve hikaye modunu ortaya çıkarmayı başardı. Bu yüzden sızıntı muhtemelen ona hiç erişmedi.

Battlefield 5 güncellenmiş bir versiyonu da oyunun çalışmalarında bir Battle Royale modu olduğunu gösteriyor. BR şu an çok sıcak, bu yüzden DICE bu trendden faydalanmak isteyecek. Oyunlarda bu tür bir tutarlılığa sahip olmak ve ses yeteneklerini Battlefield 5 çok oyunculuğa geri getirmek mantıklı olacaktır.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2020 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. çok güzel bir oyun gelecek gibi tanıtım videosundan da belli oluyor merakla ve heyecanla oyunu bekliyoruz hocam

    • Hasan Yalçın

      Evet hocam güzel bir oyun gelecek harika iş çıkaracakları belli videodan herkes merakla bekliyor oyunu 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.