GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / BATTLEFİELD 1 OYNANIŞ VİDEOSU/GAMEPLAY

BATTLEFİELD 1 OYNANIŞ VİDEOSU/GAMEPLAY

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar malum geçtiğimiz günlerde başlayan dünyanın en büyük oyun konferansı olan E3 te Battlefield 1’te bazı bölümler ön gösterim olarak oynamaya sunuldu. Aşağıda yaklaşık bir saatlik bir bölüm içeren videoyu paylaştık.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=P6TOhLwr61U[/embedyt]

Bu da bonus. Bakın burda kim var 🙂

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=FJwrZ4DmZqg[/embedyt]
Sponsor Reklamlar


Fragmanı gördüğümde gerçekten meraklanmıştım. Bir çok yerden ufak kesitler içeren fragman gerçekten oyunu yansıtabiliyormu aslında tam olarak belli değildi. Ancak şu videoyu izlediğinizde gerçekten farkediyorsunuz battlefield bu sefer kendini fena bir şekilde aşmış hatta savaş oyunları arasında belkide şuana kadar çıkmış olan en iyi oyunu yapmışlar. Özellike Hardline çıktığında ağır bir şekilde eleştiri alan oyunun böyle bir dönüş yapacağını kim bekleyebilirdi ? Keşke yazın çıksaydı rahat rahat oynasaydık ama 18 ekime kadar mecbur bekleyeceğiz arkadaşlar.

 

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde.Yeni haberler çıktıkça yine sizler ile paylaşacağız. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CS GO YENİ GÜNCELLEME [09-10.06.2010] başlıklı makalemizde cs go 1.35.3.6 güncelleme, cs go 10 haziran güncelleme ve cs go 10 haziran güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.