GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / BATTLEFİELD 1 KONSOL EKRANI NASIL AÇILIR ?

BATTLEFİELD 1 KONSOL EKRANI NASIL AÇILIR ?

Sponsor Reklam

battlefield-1-konsol-acmagg

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Battlefield 1’de konsol ekranını nasıl açacağınızı anlatacağız.

Konsol açma yöntemi Electronic Arts’ın tüm oyunlarında olduğu gibi Battlefield 1 için de durum aynı. Herhangi bir komut girmek için konsolu açmak istediğiniz de için tilde (~) tuşuna basmanız gerekiyor. Yine aynı şekilde tilde tuşunu kullanarak konsolu kapatabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Konsolu kullanarak o anda kullanmak istediğiniz komutu girebileceğiniz gibi her oyunu açtığınızda kullanmak istediğiniz yani genel olarak kullandığınız komutlar varsa bunları config dosyası oluşturarak her oyunu açtığınızda otomatikmen açılmasını sağlayabilirsiniz. (Config dosyasının nasıl oluşturulacağını öğrenmek için tıklayın)

Aslında konsolu tek kullanımlık, geçici komutlarda kullanmanız daha yararınıza olur. Oluşturacağınız config dosyası ile oyuna her girdiğiniz aynı komutları tekrar tekrar yazmak zorunda kalmazsınız.

Ayrıca aşağıda verdiğimiz link üzerinden Battlefield 1’deki bütün konsol komutlarına ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Önemli olanları karşılarına not düşerek açıkladık.

> Battlefield 1 Konsol Komutları

Evet arkadaşlar konsolu nasıl açıp kapayacağımızı açıkladık. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan BATTLEFİELD HİLE KOMUTLARI başlıklı makalemizde battlefield 4 hileleri, battlefield hileleri ve battlefield oyun hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.