GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 28 Kasım 2020
Anasayfa / HABERLER / BATTLEFİELD 1 HAKKINDA YENİ BİLGİLER !!

BATTLEFİELD 1 HAKKINDA YENİ BİLGİLER !!

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere yakın zamanda fragmanının yayınlanmasıyla dikkatleri epeyce üzerine çeken Battlefield 1 hakkında twitter üzerinden sorulan soruları yanıtlayan Activison oyun hakkında bazı konularda sorular üzerinden açıklamalarda bulundu. Gelin bunlar neymiş hep beraber görelim

Sponsor Reklamlar

  • Oyundaki araçlar o dönemin teknolojisine ve tasarımına uygun olarak dizayn edildi.
  • Fragmanda gördüğümüz, uçağı bir başkası kullanırken makineli tüfeği kendimiz kullanabileceğiz ( Aklıma Crysis 3 te , Pschyo uçağı kullanırken bizim topu kullandığımız yer geldi, bir benzerini battlefield’de de göreceğiz arkadaşlar.)battle
  • Klasik oyun modlarıda Battlfield 1 içinde olacak.
  • Oyunda gece görüşü olmayacak. (1. dünya savaşından bahsediyoruz ya.. Adamlar bunu ciddi ciddi sormuşlar twitterda)
  • Eski oyunlarda yer aldığı gibi bu oyunda da “server browser” olacak.
  • Tankları sadece bir kişi kullanabilecek, ancak tanka bağlı olan diğer silahlar diğer kişiler tarafından kullanabilecek.
  • Eğer belirtilen görevi süresi içinde yapamazsanız(uçak görevleri için-tank görevlerinde de olabilir bilemiyorum soran kişi sadece uçak için sormuş-) uçak hasar alıp düşebilecek. (CoD 2 de tank üstünde yaptığımız bi görev vardı, onda da aynı şekidle tank üstünde belirtilen noktaları süresi içinde vuramayınca tank patlayıp yeniden başlıyoduk. Benzer bi şekilde olacak sanırım)
  • Şunu da söyleyelim çoğu kişi şu yönde sorular sormuş;”Oyunda gemiler nasıl olacak, araçlar nasıl olacak, tanklar nasıl olacak ?”,  ve activision bu soruların bir çoğunu cevaplamış, ve demişki; OYUNDA HER ŞEY ,SİLAHLAR, TANKLAR, GEMİLER.. Aklınıza gelebilecek her şey o dönemin tarihini yansıtacak.

Evet arkadaşlar şimdiki gelişmeler bunlar yeni bir şeyler paylaşıldığında burada sizlere duyuracağız. Şimdilik herkese iyi oyunlar..

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan BATTLEFİELD 1 VS COD İNFİNİTE WARFARE !! başlıklı makalemizde battlefield 1, call of duty infinite ward ve cod vs battlefield hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.