GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / BATTLEFİELD 1 BETA İNDİR [PS4 & XBOX & PC]

BATTLEFİELD 1 BETA İNDİR [PS4 & XBOX & PC]

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar 2016 yılının en bomba oyunu olan Battlefield 1’i bugün itibariyle beta yani demosunu  PS4, Xbox One ve PC için ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Beta paketi toplam 8 gb ve bildiğiniz üzere 1. Dünya savaşının Sina çölünde geçen kısmını konu alıyor. ( At içerir). Battlefield  deki en büyük harita olan Sina çölü üzerinde iki farklı modda oynayabiliriz. Birincisi “Conguest” (İşgal/Fetih) ikincisi ise Rush (Hücum).  Harita toplamda 64 kişilik oyuncu kapasitesini destekliyor.

Şimdi oyunu PS4, Xbox One ve PC için ayrı ayrı nasıl edilebileceğimize gelelim.

PS4 İçin >> Battlefield 1 Open-Beta

Xbox One İçin >> Battlefield 1 Open-Beta

Sponsor Reklamlar

PC İçin >>  Önce şu link üzerinden Origini indiriyoruz. Ardından ücretsiz oyunlar (free games) kategorisine gelip buradaki “Beta” bölümüne giriyoruz. Burada aratıyoruz. ( client içine nası link verelim dimi )

bf1betapc

Evet arkadaşlar oyunu yukarıda anlattığımız şekilde indiriyoruz. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan RESİDENT EVİL 7'DEN YENİ OYNANIŞ VİDEOSU!! (GAMESCOM 2016) başlıklı makalemizde biohazard, resident evil 7 ve resident evil 7 çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. Beta free sürümü kampanyası bitti dostum başka bir yol varsa onu ekle

  2. ya ben tikliom donme iserti geliyor my gamese bakıom yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.