GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Autonauts Sistem Gereksinimleri
Autonauts apk

Autonauts Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Autonauts Sistem Gereksinimleri

Autonauts sistem gereksinimleri ile sizlere bu ay içinde çıkan oyunlar arasında yer alan Autonauts hakkında bilgi vereceğiz. Otomasyonun gücü ile dünyayı harekete geçirme hedefi ile ıssız gezegenleri sömüren evreni dolaş . Uzay geminizden yeni çıkmış olarak, çubuk ve taşı toplamanız ve kolonizasyon çabalarınıza başlamanız gerekir. 

Planlarından ilkel işçilik öğeleri oluşturun ve çabalarınıza yardımcı olmak için yavaşça birkaç işçi grubu oluşturun. Yapay zekalarını görsel bir programlama diliyle öğretin ve şekillendirin, ardından kolonilerinizin oluşumuna başlamalarını isteyin. Şekillendirdiğiniz bir gezegen olarak hayranlık verici bir şekilde bir işçi medeniyetine dönüşür, teklifinizi yapmaktan mutlu olur. Autonauts ile sizler de farklı bir oynanış yapısına sahip olan oyundan hem çok zevk alacak hem de farklı bir oyun ile tanışmış olacaksınız. 

Autonauts sistem gereksinimleri
Autonauts sistem gereksinimleri

Autonauts Steam

Autonauts  steam ile sizler de çoklu oyuncu modunda oynamak ve farklı bir yapıda oyunda yer almak için hemen steam üzerinden oynayabilirsiniz. Sömürgecilerin yaratılışı ile daha da genişletin; Hayatta kalmak için yardımınızı gerektiren varlıklar. Balıkçılık, yemek pişirme, barınma, terzilik ve terzilik yapma ve sömürgecilerin aşikâr bir hal almasına yardımcı olarak işçi robotlarınızı daha ileriye itin.  Çalışanlarınıza, görsel bir programlama dili kullanarak eylemleri tekrar etmelerini söyleyerek görevleri tamamlamak için gerekli adımları atmayı öğretin. Öğrenmesi kolay olacak şekilde tasarlandı, ancak daha fazla karmaşıklığa sahip olan çok sayıda olasılık var.  Autonauts steam ile sizler de daha kolay oynamak ve arkadaş çevrenizle hemen oyunu oynamak için kolları sıvayabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Autonauts steam
Autonauts steam

Autonauts İndir

Autonauts indir, kolay indirme ve kurulum sayesinde sizler de oyunu hemen indirip kurulum yaparak oyunda yerinizi alabilirsiniz. Kolonideki hemen hemen her şeyi otomatikleştirmek için bir robotlar ordusu kur, onlara ne yapmaları gerektiğini öğret ve hem beyinlerini hem de görev olanaklarını çok sayıda yükseltme ve seçenekler genişlet. Toplamadan binaya, yemek yapmak, balık tutmak, terzilik, çiftçilik, hayvancılık ve daha pek çok şey – Autonauts dünyası, otomatikleştirmek ve kolonileştirmek için sınırsız fırsatlara sahip. Autonauts dünyası, dinlendirici ve çekici bir oyun alanı yaratan, derinlik ve ölçek ekleyen tutarlı ve parlak bir renk paleti ile evli, düşük poli sanat tarzıyla hayat buluyor.

Autonauts Çıkış tarihi olarak 17 ekim olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra oyuncular Steam üzerinden oyuna erişim sağlayabilecek ve indirme imkanı bulabileceklerdir.

Autonauts indir
Autonauts indir
Autonauts İndir – Autonauts Download

Autonauts Minumum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K (4 * 3500) veya eşdeğeri / AMD FX-9370 (8 * 4400) veya eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 (2048 MB) or Radeon HD 7870 (2048 MB)
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
  • İlave Notlar: Low Settings on massive dense worlds
Autonauts Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i7-6700K (4 * 4000) veya eşdeğeri / AMD Ryzen 1500X (4 * 3500) veya eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4096 MB) or Radeon R9 270X (2048 MB)
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
  • İlave Notlar: High Settings on massive dense worlds
Autonauts apk
Autonauts apk

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.