GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Perşembe , 13 Eylül 2018
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Assassin’s Creed Sistem Gereksinimi

Assassin’s Creed Sistem Gereksinimi

Sponsor Reklam

Assassin’s Creed  Black Flag oyunun minimum sistem gereksinimlerine bakarsan ilk olarak sizden  2 GB Ram istiyor. Bu zamanda da 2 GB Ram olmayan bilgisayarda  az bulunur bu konuda şanslısınız. Oyunumuzun diğer istediği özelliklere bakmaya devam edelim. Oyunumuz minimum sistem gereksinimlerine göre sizden ekran kartı Nvidia GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM ve Shader Model 4.0) ekran kartı istiyor bu ekran kartları da özellik bakımından çokta üstün özelliklere sahip değil yani eğer yoksa almanız kolay.  Oyunumuzun diğer  istediği özelliklere bakarsak  sizden  işlemci olarak Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6  işlemcisini veya  AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz işlemcisini istiyor bu ikisinden birisi varsa oyunu düzgün bir şekilde oynayabilir ve muhteşem olan oyun grafiklerinin tadına varabilirsiniz. İşlemciler özellik bakımından çokta üstün özelliklere sahip olmadığından bulmanız ya da temin etmeniz kolaydır.

Assassin’s Creed  Black Flag oyunumuzun  bizden istediği maksimum sitem gereksinimlerine bakarsak oyun  İşlemci olarak  Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz  veya  AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz  istiyor. İstediği Maksimum işlemcilere bile bakarsak oyun çok üst özelliklere sahip İşlemci istemiyor.  Oyunumuzun istediği  diğer özelliklere bakmaya devam edersek  Nvidia GeForce GTX 470  ekran kartı veya AMD Radeon HD 5850 veya daha iyisi olan bir ekran kartı istiyor. Bu duruma oyun ekran kartı bakımından da katı bir sınırlandırma koymuyor. Oyunumuzun minimum ve maksimum tüm istediği özelliklere genel olarak bakarsak sizi fazla zorlayacak özellikler istemiyor. İstediği özelliklerin bazıları artık satılan çoğu bilgisayarda mevcut bulunuyor. İşte Assassin’s Creed : Black Flagın Sistem Gereksinimleri.

Sponsor Reklamlar
En Düşük (minimum) Gereksinimler

İşletim Sistemi: Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8
İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz / AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 30 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 260 ya da AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM ve Shader Model 4.0)
Direct X: Dx 10

Önerilen (maximum) Gereksinimler

İşletim Sistemi:  Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8
İşlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 30 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı:  Nvidia GeForce GTX 470 ya da AMD Radeon HD 5850 veya daha iyisi
Direct X: Dx 10

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.