Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / ASSASSİN’S CREED IV: BLACK FRAG SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ASSASSİN’S CREED IV: BLACK FRAG SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Assassins Creed serisinin altıncı oyunu olan Black Frag için gereken sistem gereksinimlerini tanıtacağız.

Ubisoft tarafından çıkarılan oyun açık dünya temalı üçüncü şahıs oyunudur. Oyunda gizlilik teması hakimdir. Kurgu olarak serinin önceki oyunlarından ayrılsa da benzer mekaniklere sahiptir.

Edward Kenway karakterini canlandırdığımız bu oyunda önceki oyunlardan farklı bir senaryo üzerinden gidiyor. Oyun içerisinde 2 yıl denizcilik yapmış yetenekli bir korsanı canlandırıyoruz. Oyun ana görevler üzerinden gittiğinizde ortalama 15 20 saat gibi bir sürede bitiyor ancak yan görevleri de yaparsanız yaklaşık olarak 50 60 saatlık bir süreçe kadar yayılabiliyor.

Oyunda yer alan ufuk sistemi ile ana görevleri istediğiniz kadar erteyleyebilir ve oyun dünyasını keşfedebilirsiniz. Oyunda yapabileceğiniz bir takım aktiviteler mevcut. GTA serisinin yanından bile geçemez bu konuda orası ayrı ancak oyuncuyu oyunun içinde tutacak korsan baskınları, balina avı gibi çeşitli eğlenceli aktivitiler var.

Oyunun büyük bir kısmı ise denizde geçiyor. Ana görevler üzerinden gittiğimizde oyunun yaklaşık yarıya yakın bir kısmı gemilerde geçiriyoruz. Ancak bu serinin üçüncü oyununda olduğu salt kaptanlık yapmıyoruz.

  ASSASSİN'S CREED: ROGUE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Genel olarak Assassins Creed oyunlarında gördüğümüz tarihi karakterler serinin bu oyununda yer almamaktadır. Ancak oyunun çevre unsurları 1700’lü yıllarda geçtiği için o dönemin şartları birebir yansıtılmış.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan fragmanı izleyebilirsiniz.

 

ASSASSİN’S CREED IV SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Quad Q6400 2.13GHz Core i5-2400S 2.5GHz
Amd İşlemci Athlon II X4 620
Phenom II X4 940
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 8800 GS GeForce GTX 470
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3870
RAM 2 GB 4 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win 7 (64)
DirectX DirectX 10 DirectX 11
Saklama Alanı 30 GB 30 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan yada merak ettiğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  İNJUSTİCE 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*