GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oldu!

Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oldu!

Sponsor Reklam

Merhabalar değerli oyunseverler;

Sizleri çok sevindirecek bir haber ile yine sizlerle birlikteyiz.
Hiç şüphesiz seri oyunlar arasında en çok tutulan ve en sevilen Assassin’s Creed oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oluyor.  Oyun dünyasındaki en sıcak gelişmelerden sizleri haberdar ederek kısa sürede fikir edinmenizde yardımcı oluyoruz. Ücretsiz oyunlar kategorisinde yer alan bu hafta ki oyunlar dan olan Assassin’s Creed 4 oyuncuların büyük merak ve ilgi ile bekledikleri oyunları arasında yer almaktadır.

Sponsor Reklamlar

En sevilen Assassin’s Creed oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oluyor. Hediye oyun kapsamında ücretsiz olan diğer bir yapımsa World in Conflict: Complete Edition oldu. ile ilgili görsel sonucu

Oyuncuların büyük beğeni ve ilgisini toplayan Assassin’s Creed 4 Black Flag 12 -17 Aralık tarihleri arasında kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır. Ubisoft tarafında yapılan oyunlarda belirli bir süre ücretsiz olarak oyunlar dağıtılmaktadır. Firma bir süredir ara verdiği ücretsiz oyun dönemini geri getiriyor.

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM SENARYOSU başlıklı makalemizde game of thrones 8 sezon 3 bölüm, game of thrones 8 sezon 3 bölüm fragman ve game of thrones 8 sezon 3 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.