Anasayfa / HABERLER / Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oldu!

Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oldu!

Merhabalar değerli oyunseverler;

Sizleri çok sevindirecek bir haber ile yine sizlerle birlikteyiz.
Hiç şüphesiz seri oyunlar arasında en çok tutulan ve en sevilen Assassin’s Creed oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oluyor.  Oyun dünyasındaki en sıcak gelişmelerden sizleri haberdar ederek kısa sürede fikir edinmenizde yardımcı oluyoruz. Ücretsiz oyunlar kategorisinde yer alan bu hafta ki oyunlar dan olan Assassin’s Creed 4 oyuncuların büyük merak ve ilgi ile bekledikleri oyunları arasında yer almaktadır.

En sevilen Assassin’s Creed oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oluyor. Hediye oyun kapsamında ücretsiz olan diğer bir yapımsa World in Conflict: Complete Edition oldu. ile ilgili görsel sonucu

Oyuncuların büyük beğeni ve ilgisini toplayan Assassin’s Creed 4 Black Flag 12 -17 Aralık tarihleri arasında kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır. Ubisoft tarafında yapılan oyunlarda belirli bir süre ücretsiz olarak oyunlar dağıtılmaktadır. Firma bir süredir ara verdiği ücretsiz oyun dönemini geri getiriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Ekran Kartı Tavsiyeleri 2018 başlıklı makalemizde ekran kartı önerileri, ekran kartı tavsiyeleri ve en iyi ekran kartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Şunlarada bi bakın

Ücretsiz En İyi Bilgisayar Oyunları

Ücretsiz olarak sunulan en iyi bilgisayar oyunları haberimizde, sizlere piyasa da ücretsiz olarak tanıtılan bilgisayar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.