GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Ashen Sistem Gereksinimleri

Ashen Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Xbox ve bilgisayar için çıkan Ashen bir rol yapma video oyunudur. Bu oyun gerçekten gerçek olayları neredeyse birebir yansıtacak derecede güzel bir oyundur. 2004 yılında bu oyun çıkacağını belirtmiş .2015 yılında ise yapılan konferansta kendini tanıtmak için uğraş vermiştir. 2018 yıllarında çıkacağı tahmin edilen Bu oyun görsel efektleriyle ve insanların hayatta verdikleri mücadeleleri birebir yansıtması ile gerçekten çok üst düzey bir oyundur. Ashen oyunu sistem gereksinimlerini sizler için inceliyoruz.

Bazen insanlar hayattaki zorluklara göğüs germe de başarılı olamıyor. İşte bu tarz oyunlar İnsanı en zor şartlara bile hazır bırakıyor. Insanın başına her şeyi gelebilir bu dünyada her şeye önceden hazırlıklı olmak güzel bir durumdur. Sistem gereksinimleri ne gelince çok da abartılı bir sistem gereksinimi istememektedir.

Sponsor Reklamlar

Ashen, ev aramak için bir yer arayan bir gezginle ilgili bir oyundur. Ne kadar sıkı sıkıya bağlı olduğunuza bakmaksızın hiçbir şeyin kalmadığı bir dünya oyunu düşünün. Oyuncuların, birbirleriyle yollar kesebilir ve güvendiklerini kampına yöneltebilir. Kısacası tam bir aksiyon oyunudur. Onları ateşte dinlenmeye ve belki de kalmaya teşvik edebilirsiniz. Bir arkadaşınız sizin bölgenize katıldığında, hayatta kalma şansınızı artıracak benzersiz becerilerle ve yetenekleriyle deneyin.

Ashen Sistem Özellikleri

En düşük:

    • İşletim Sistemi: Windows 10
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Counter Strike Go Sistem Gereksinimleri 2019 başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.