GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / GG TEKNOLOJİ / Apple iMac 2019 ve PNY GTX 1650

Apple iMac 2019 ve PNY GTX 1650

Sponsor Reklam

Apple’ın iMac Pro ve PNY’s süper uygun fiyatlı GTX 1650 grafik kartı ile heyecanlanmak için hem oyuncular hem de yaratıcılar için ürünler seçerek, en son Tech of the Computer için harika bir deneyim yaşamaya hazır mısınız ?

Apple iMac 2019, profesyonel reklam öğeleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış, hepsi bir arada bir masaüstü bilgisayardır. Bu yeni 2019 modeli, kendinden önceki modellerde büyük bir yükseltme değil, Intel’in 8. ve 9. Nesil işlemcileri ve çok çeşitli AMD Radeon grafik kartlarını içeren daha güçlü ve modern bileşenlere sahiptir.

Bilgi işlem yazarı Ryan Jones, şu anda mevcut olan en güçlü tüketici masaüstlerinden biri olan Apple iMac 2019’un performans sonuçlarından ciddi şekilde etkilendiğini söylüyor…

Sponsor Reklamlar

Apple iMac 2019 için incelememiz henüz yayınlanmadı, ancak kesin kararımızı almak istiyorsanız, kısa bir süre sonra Güvenilir İncelemeleri tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu arada GTX 1650 , Nvidia’nın yeni grafik kartı olarak karşımıza çıkıyor. GTX 1660 Ti ve GTX 1660 ile aynı Turing mimarisini kullanan bu kart, Full HD çözünürlükte oynamak isteyen oyuncuları hedefliyor. Bazı süper-akıllı adaptif gölgelendirme teknolojisi sayesinde modern AAA ve savaş royası oyunları için de optimize edilecek hale dönüştü.

Maalesef, GTX 1650, ışın izleme ve DLSS gibi üst düzey özelliklere sahip olmayaca , ancak grafik kartının yalnızca bin 500 TL gibi bir rakama mal olması bekleniyor. İncelememiz henüz PNY GTX 1650 için henüz yayınlanmadı, ancak yakında ulaşmasını bekliyoruz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde snapchat bana özel fotoğraflar gözükmüyor, snapchat bana özel silinen fotoğrafları geri getirme ve snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.