GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / Android telefonlar için 3 En İyi VPN

Android telefonlar için 3 En İyi VPN

Sponsor Reklam

Android telefonlar için en iyi VPN’leri sizler için sıraladık. Kurmuş olduğunuz programlar android cihazlarınıza zarar vermeyecek ve veri çalmayacakları veya kötü amaçlı yazılımlar kuramayacaklarına dair bir garanti veriyor. Bu ek bilgiyi verdikten sonra detayları sizlerle paylaşalım. VPN’ler özelliğine göre coğrafi kısıtlamaları geçebilecek ve en sevdiğiniz programları indirebilecek yasaklı sitelere kolayca giriş yapabileceksiniz.

Sizler için seçtiğimiz en iyi üç VPN ve detaylarını paylaşıyoruz…

  1. Android için NordVPN

NordVPN,% 100 şifreleme ve anonimlik sağlamak için tasarlanmış çok çeşitli premium özelliklere sahiptir. VPN’in kullanım kolaylığı, onu Android için en iyi VPN’lerden biri yapıyor. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra, NordVPN inanılmaz derecede ekonomiktir (aylık yaklaşık 2,99 $ ödeyeceksiniz) ve sıkı bir kayıt politikası vardır.

Google Play’de kullanıcı yorumlarına dayanarak, NordVPN Netflix ve torrent için en iyi Android VPN’dir. Çoğu kullanıcı NordVPN ile Netflix’te en sevdikleri televizyon programlarını yayınlarken ve yayınlarken Android için diğer VPN’lerden daha kolay olduğunu iddia ediyor.

NordVPN

Android için diğer VPN’lerin aksine, NordVPN hızlı erişim sağlayan tek dokunuşla erişim özelliğine sahiptir. En önemlisi, bu VPN çok geniş kapsamlıdır. Altmış iki ülkeye yayılmış 5.072’den fazla sunucusu var. İnternette stressiz ve mümkün olduğunca az veri ile dolaşmanıza olanak tanıyan yerleşik reklam engelleyicisi için bu VPN’i seveceksiniz.

NordVPN’i test ederken bizi etkileyen tek şey 7 günlük ücretsiz deneme süreleridir. Android için en iyi VPN’i seçmekte sorun yaşıyorsanız, beğenip beğenmeyeceğinizi görmek için NordVPN’in 7 günlük ücretsiz denemesinden yararlanın. VPN beklentilerinizi karşılamadığında hizmeti her zaman iptal edebilirsiniz.

  1. Android için CyberGhost VPN

Android için CyberGhost VPN, yüksek hızı (100 Mbps’den 80 Mbps’ye kadar) ile tanınmaktadır. Her ne kadar hız, bağlantıya ve söz konusu Android telefona bağlı olarak değişse de, genel olarak en iyisi. Bu VPN ile ilgili en iyi şey Oreo, Jelly Bean ve hatta daha eski Android sürümleri de dahil olmak üzere çeşitli Android kurulumlarıyla mükemmel bir şekilde çalışmasıdır.

CyberGhost VPN’in bir diğer avantajı da uygun fiyatta olmasıdır. CyberGhost VPN’i üç yıl kullanabilmek için abone olabilir ve aylık 2.75 dolar tutarında bir ücret ödeyebilirsiniz, bu da 36 ay boyunca 99,00 dolar anlamına gelir. Aylık plana geçmeye karar verirseniz, yaklaşık 5,00 ABD Doları tutarında bir ücret alınır. CyberGhost VPN, OpenVPN protokolünü (endüstri standardı) ve 256 bit AES şifrelemesini kullanır.

Sponsor Reklamlar

CyberGhostvpn

Hepsinden önemlisi, CyberGhost VPN, kullanıcıların Android için premium VPN’de aradığı tüm kritik özelliklere sahiptir. Bazı önemli özellikler mevcut basit sunucu seçimi ve kill-switch’i içerir. Ek olarak, CyberGhost, kullanıcıların belirli sunucuları favori olarak işaretlemelerine izin verir.

  1. Android için VyprVPN

VyprVPN android kullanıcıları arasında bir başka popüler servis sağlayıcıdır. Bu VPN, güçlü şifreleme ve sonlandırma anahtarıyla birinci sınıf güvenlik ve gizlilik sunar.

Bu sağlayıcı ile internetin kapalı kalma süresi boyunca IP kaçağı olmadığından yüksek hızda güvenceniz vardır. VyprVPN, tüm 700 sunucusuna 70 küresel lokasyonda sahip ve bu nedenle VPN pazarındaki en iyi hızları garanti edebiliyor.

VyprVPN

Bu VPN sağlayıcısı, en iyi şekilde coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmek, Netflix gibi platformlarda film izlemek için kullanılır. VyprVPN, siber saldırılara karşı ekstra bir güvenlik önlemi olarak işletmelerde de yaygındır. Ayrıca, VPN kullanımının kısıtlandığı ülkelerde mükemmel şekilde çalışmasını sağlayan bir özellik olan Bukalemun protokolü için de popülerdir. Yükleme işlemi basit bir işlemdir ve herhangi bir teknik uzmanlık gerektirmez.

VyprVPN fiyatlandırması ayda 5 ila 12,95 dolar arasında değişen fiyatlar ile müşteri dostudur. Bu VPN çoğu ülkede iyi çalışıyor ancak Çin için en uygun olanı. Bu sağlayıcının tek dezavantajı, telif hakkı şikayetleri size karşı verilirse aboneliğinizi iptal etmeleridir.

Son düşünceler

Android için yukarıda belirtilen tüm VPN’ler kullanıcı dostudur ve% 100 anonimlik vaat etmektedir. Çok çeşitli kullanışlı özelliklerle gelir ve unutulmaz kullanıcı deneyimi sağlar. Bu listedeki tüm VPN’ler, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmenin yanı sıra torrent için de iyidir.

Ayrıca, üç kolay kurulum ve son derece uygun. Android için üç VPN’den hangisinin sizin için en uygun olduğunu belirlemek için VPNpro ile ilgili ayrıntılı yorumları okumanızı öneririz.

Unutmayın ki android için en iyi VPN, aynı zamanda yüksek hız sağlarken güvenlik ve gizlilik garantisine sahip olmalıdır. En iyi VPN’ler, sektördeki bazı tekliflere kıyasla daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahip olsa da, para için en iyi değere sahipler.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Youtube İzlenme Başına Kaç Para Veriyor? 2019 başlıklı makalemizde youtube izleme başına, youtube kaç para veriyor ve youtube kazançları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.