GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 20 Temmuz 2019
Anasayfa / TEKNOLOJİ / Aliexpress En Çok Satılanlar 2018

Aliexpress En Çok Satılanlar 2018

Sponsor Reklam

En çok satılan ürünler hangileri ? En çok hangi ürünler tercih ediliyor ? Aliexpress, günümüzün en çok ticaret gerçekleştirilen e-ticaret ağlarından yalnızca bir tanesi. Peki Aliexpress’in en çok satılan ürünleri konusunda bir fikriniz var mı? Dünyanın en büyük sanal mağaza özelliği olan firmada milyonlarca ürün yer alıyor. Farklı kategorilerde yüz binlerce ürün satılıyor. GGMYFRIEND.com olarak sizler için bir araştırma yaparak en çok satılan ürünleri listeledik. Gelin bu ürünlere detaylı bir şekilde bakalım.

En Çok Satılan Telefon Kılıfları

Bildiğiniz üzere telefonlar olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor. En çok satılan telefon kılıflarını sizler için araştırdık. Ziyaretçilerinin en çok Aliexpress den tercih etme nedenlerinin başında fiyatının ucuz olması geliyor.

Telefon Kılıfları: Telefon kılıfları hiç kuşkusuz ki Aliexpress en çok satılanlar grubu içerisinde yer alıyor. Farklı materyallerden yapılmış onlarca kılıf çeşidi, Aliexpress’te çok uygun fiyatlardan satılıyor. Hal böyle olunca, dünyanın dört bir yanından pek çok kullanıcı da kendi zevklerine uygun telefon kılıfını satın alıyor.

Sponsor Reklamlar

Aliexpress iç giyim ve takı ürünleri

İç Giyim: Kadın erkek demeksizin, Aliexpress’in en çok satılan ürün grubu içerisinde iç giyim yer alıyor. Perakende sektöründe iç giyim ürünleri pahalı olunca, birçok kullanıcı da iç giyim ürünleri ihtiyacını Çin üzerinden ticaret yapan Aliexpress’ten karşılıyor.

Takı ürünleri: Aliexpress’ten alışveriş yapan kullanıcıların büyük çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Hal böyle olunca; binbir çeşit takı ürünleri uygun fiyatları ile en çok satılanların başında geliyor. Dünyanın birçok ülkesinde aksesuar çeşitleri, son derece yüksek fiyatlardan satılıyor. Aliexpress’te bunları çok daha ucuza bulmak mümkün.

Oje:  Kozmetik sektörü de Aliexpress en çok satılanlar listesinde ilk sıradan giriş yapanlardan. Kozmetik ürünlerine ihtiyacınız varsa, bunları uygun fiyatlardan satın almak istiyorsanız, Aliexpress’ten yararlanmanız mümkün.

Uygun fiyatlardan çok fazla ürünü bulabileceğiniz nadir sitelerden birisi olan Aliexpress, dünyanın dört bir yanından kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sunuyor. Siz de tercih edebilir, ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Dailymotion’dan Programsız Video Nasıl İndirilir başlıklı makalemizde dailymotion video, dailymotion video indirme ve dailymotion video indirme programsız hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.