GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / MOBİL / 2018’in En İyi Android Oyunları | En Çok Oynanan Android Oyunları

2018’in En İyi Android Oyunları | En Çok Oynanan Android Oyunları

Sponsor Reklam

En Çok Oynanan Android Oyunları | 2018’in En İyi Android Oyunları

Android telefonlar herkesin cebine girmeye başlıktan sonra hayat kolaylaştıran birçok uygulama ile iç içe yaşıyoruz bazen yolda giderken bazen otobüste Bazen ise sokakta evimize giderken elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonların en çok oynanan oyunları sizler için sıraladık işte 2018’in Ağustos ayında en çok indirilen ve oynanan Android oyun listesi aşağıdaki gibi…

Ä°lgili resim

Helix Jump Oyna

Bildiğiniz üzerine Google Play Store’dan ücretli ve ücretsiz olarak oyun kategorisi 2 anadal üzerine kurulmuştur. Bu kategorilerin alt bölümlerinde oyunların kendi içlerinde ayrılmış spor aksiyon macera ve bilim kurgu gibi çok alt dalı olduğunu biliyoruz. Ücretsiz olarak oynanan en çok oyun kategorisinde bir aksiyon oyunu olan helix jump oyunu gelmektedir.

helix jump ile ilgili görsel sonucu

Aksiyon türünde toplamda 100 milyon indirilme rekoruyla kategorisinde ilk sırada yer alıyor. 9 Nisan 2018 de son güncellemesi ile 1.0.6. Sürümüne ulaşan oyun hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. 100 milyon indirilmesi olan bu oyunun yaklaşık 1 milyon kişi puanlama türünde beş yıldız verirken 300 bin kişiye yakın kullanıcı da olumsuz görüş yani 1 puan vermiştir. Aksiyon ve kurgu arasında Ulan boyut 12 Mart 2018 de yayınlanmıştır yaklaşık 6 aylık süre zarfında 100 milyon indirilmeye ulaşması kategorisinde ve oyun bölümünde 1 sırada yer almasına neden olmuştur.

Sponsor Reklamlar

Ä°lgili resim

Sultan Oyunu İndir

Yine oynanan en çok Android oyunlar arasında muhteşem sultan oyunu gelmektedir bir milyon üzerinde indirilmeye sahip olan oyunun ana kategorisi rol olarak geçmektedir. 28 Haziran 2018 de çıkan oyun kısa bir sürede bir milyon indirilmeye sahip olması nedeniyle en çok oynanan oyunlar kategorisinde 2. Sırada yerini alıyor.

sultan oyunu ile ilgili görsel sonucu

Kafa Topu Oyna

Ücretsiz olarak sunulan ve en çok oynanan oyunlar kategorisinde spor dalında bir oyun karşımıza çıkıyor kafa topu olarak bilinen bu oyun 10 milyon indirilmeye sahiptir. 19 Nisan 2018 de çıkan bu oyun çevrimiçi olması nedeniyle pek çok oyun sever tarafından oynanmaktadır ücretsiz sunulan oyunlar arasında 3. Sırada yer alırken spor kategorisinde ilk sayfada yer almaktadır. Bu da en çok oynanan oyunlar kategorisinde yerini aldığını gösteriyor.

kafa topu ile ilgili görsel sonucu

  • 1 – Asphalt 8: Airborne or Asphalt: Xtreme.
  • 2 – Critical Ops. …
  • 3 – Clash Royale. …
  • 4 – Cut the Rope: Magic. …
  • 5 – Fallout Shelter. …
  • 6 – Final Fantasy Brave Exvius. …
  • 7 – Hearthstone: Heroes of Warcraft. …
  • 8 – NOVA Legacy.
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde avea kalan bakiye sorgulama, telekom kalan bakiye sorgulama ve ttnet kalan bakiye sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. emeğine sağlık hocam çok saol

  2. dostum yeni oyunlarda yine haberdar et bizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.