GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / GG TEKNOLOJİ / 101 Okey Plus ÇİP Hilesi 2020 (Mobil)

101 Okey Plus ÇİP Hilesi 2020 (Mobil)

Sponsor Reklam

101 Okey Plus ÇİP hilesi var mı ? Konumuzda bu detayla ilgili olarak geniş kapsamlı bilgiler sunacağız. 2011 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yayıncı koltuğunda Zynga firması yer almaktadır. Android, iOS, Web tarayıcısı platformlarında yer almaktadır. Tüm dünyada oynanan bu oyunun ortalama 50 milyon kullanıcısı vardır.

Peki gerçek anlamda oyun hile var mıdır ? Aslına bakarsanız bu konuyla ilgili başta internet siteleri olmak üzere Youtube gibi pek çok mecrada bu konular yer almaktadır.

Okey Plus 101 Çip Hilesi Var Mı ?

Öncelikle oyunda çip kazanmanın pek çok yolu vardır. İlk olarak oyun içerisinde kazanarak çip kazanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise kapak puanları ile çip yüklemek olabilir. Son aşama da oyun içerisinde satın alma ile çip kazanabilirsiniz. Bu yöntemleri tercih etmek istemeyen kullanıcılar ise çip hilesi başlığı altında pek çok arama yapmaktadır. Konuya aydınlatmak üzere bu makalemize ele alıyoruz. Öncelikle oyun içerisinde çip hile diye tabir edilen bir konu bulunmamaktadır.

Sponsor Reklamlar

ÇİP hilesi başlığı altında pek çok haberler yapılmaktadır. Bu haberlerin çoğu asılsızdır. Oyun gerçek anlamda alt yapısı başta olmak üzere bir çok yönden korunmalı ve ödüllü bir programdır. Anlık olarak 1 milyon kişinin oynayabildiği bu oyunda kasma, donma veya farklı bir hata bulunmamaktadır.

Gerçek anlamda oyun hilesinin olmadığını bu makalemiz aracıyla bir kez daha belirtelim. Youtube üzerinden paylaşılan pek çok video da telefon numarası girilerek çip hilesi yapıldığı iddiası bulunmaktadır. Bunu kesinlikle yapmayınız. Telefon numaranız üzerinden farklı servislere abonelikler yapılmaktadır. Aylık 100 – 200 TL gibi ek ücretlere onay vererek kesinlikle bu yöntemleri denemeyiniz. Bu tür yerlere bilmeyerek para vermek yerine, oyunun içerisinde yer alan çip satın alma bölümünden istediğiniz kadar ve paranız yettiği kadar puan satın alma yolunu tercih ediniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde snapchat bana özel fotoğraflar gözükmüyor, snapchat bana özel silinen fotoğrafları geri getirme ve snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.