Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / WATCH DOGS 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

WATCH DOGS 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

watch dogs 2 sistem gereksinimleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Watch Dogs 2 için gereken sistem gereksinimlerini tanıtacağız. 2016 yılının kasım ayında çıkması beklenilen oyun yayınlanan teaser ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Özellikle Ubisoft tarafından yapılan duyuruda ilk oyunda düştüğümüz hatalara düşmeyeceğiz şeklinde açıklamalar gelmişti. Bakalım bu oyunda oyuncularının beklentilerini karşılayabilecekler mi ? Yoksa ilk oyunda olduğu gibi hayal kırıklığına mı uğratacaklar..

Aslında ilk oyuna tam bir hayal kırıklığı demekte yanlış olur. Yüksek grafik ayarlarında şehir ve çevre teması oldukça güzel işlenmişti. Oyunun adını çıkaran şey daha çok açık dünya temalı olması nedeniyle GTA serisi ile kıyaslanması ve görevlerin kolaylığı nedeniyle oyundaki aksiyonun çok düşük olmasıydı. Aksi halde oyun gayet güzel bir senaryoya ve senaratif bir ilerleyişe sahipti. Özellikle de karakterimizin geçmişi, oyundaki amacımız ve oyunun görselleri göze alındığında en azından 7/10 verebilecek bir oyundu.

Ancak olmadı büyük bir hevesle oynamaya başlayan oyuncular beklediği gibi bir oyun göremeyince çok ağır bir şekilde oyunu eleştirdiler. Tabiri caizse yerden yere vurdular.  Bakalım Ubisoft yine açık dünya temalı olarak çıkaracağı Watch Dogs 2 ile bu sefer oyuncularının beklentilerini karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

  WATCH DOGS 2 İNCELEME

Ayrıca aşağıda oyun için yayınlanan fragmanı izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Lafı daha fazla uzatmadan sistem gereksinimlerine geçiyorum arkadaşlar.

WATCH DOGS 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (64 bit)
İşlemci:Core i5-2400S 2.5GHz / AMD FX-6120
Ram: 6 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Kullanılabilir Alan: 50 GB
DirectX: DirectX 11

Maksimum(Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470 3.2GHz / AMD FX-8120
Ram: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290
Kullanılabilir Alan: 50 GB
DirectX: DirectX 11

Evet arkadaşlar gereken sistem özellikleri bunlar, kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >>

Watch Dogs 2 Gameplay Fragmanı ( Gamescom 2016)