Anasayfa / OYUN / THE FOREST SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

THE FOREST SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

the-forest-sistem-gereksinimleri-gg1

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda The Forest için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini tanıtacağız. Endnight Games tarafından 30 Mayıs 2014 tarihinde piyasaya sürülen oyun şuana fps oynanışa sahip açık dünya temalı bir hayatta kalma oyunudur.

Oyunun başında uçak kazası geçirmiş ve ıssız bir odanın ortasında yapayalnız kalmış bir vaziyettesiniz. Aslında bir oğlunuz var ancak, onu da adada yaşayan mutantlar alıp götürüyor. Sizde onu aramaya koyuluyorsunuz.

Bu yolculuk sırasında ise kendinize barınak, silah ve sair eşyalar yaratarak bu mutant yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hem korkutucu (daha doğrusu bol gerilimli) hemde oldukça eğlenceli bir oyun arkadaşlar.

Oyun sadece senaratif ilerleyişe sahip single-player modu yanında multi-player modu da içeriyor. Ancak oyunu ön plana çıkaran asıl şeyin senaryo modu olduğunu söyleyebiliriz.

Lafı daha fazla uzatmadan sistem gereksinimlerine geçelim arkadaşlar. Dilerseniz aşağıda yer alan tanıtım fragmanını izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=IA0Im3j-wf4[/

THE FOREST SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7  (64 bit)
İşlemci: Pentium Dual Core E2220 2.40 GHz  / Athlon X2 7550
Ekran Kartı: NVIDIA 8800 GT / Radeon HD4830
Ram: 4 GB
DirectX: DirectX 9
Kullanılabilir Alan: 5 GB

Maksimum(Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7  (64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6400 2.13 GHz  / AMD Phenom 9500 Quad Core
Ekran Kartı: Geforce GTX 560 / AMD Radeon HD 5850
Ram: 4 GB
DirectX: DirectX 9
Kullanılabilir Alan: 40 GB

Evet arkadaşlar gereken sistem özellikleri bunlar. Piyasada bulabileceğiniz en makul dizüstü bilgisayarda bile oyunu oynayabilirsiniz  Eğer kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz diğer bir husus yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.