Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / SNİPER: GHOST WARRİOR 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

SNİPER: GHOST WARRİOR 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

sgw3_1

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Sniper: Ghost versiyon serisinin üçüncü oyunu için gereken sistem gereksinimleri tanıtacağız. CI Games tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyun hem PC hemde Xbox ve PS4 için 27 Ocak 2017 tarihinde çıkış yapacak.

Önceki oyunlarda görev noktasından diğer bir görev noktasına ilerliyorduk ancak bu sefer açık dünya temalı bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyunda her ne büyük değişiklikler olsa da diğer bir çok şey önceki oyunlarda olduğu gibi devam ediyor. Mesela uzak mesafeli atışlarda hala yüksek fokus istiyor.

Diğer bir benzerlik yine önceki oyunlarda olduğu gibi sadece bir klasta uzmanlaşmanız gerekiyor. ( Tabi ister savaşcı olarak uzmanlaşın isterse de kesin nişancı, oyunu bitirmek için bütün bu oynanış çeşitlerine ihtiyacınız oluyor. Zaten sniperı oynamaya değer kılan şeyde bu aslında, bu mekanikler arasında gidip gelen bir savaş makinası gibi hareket ediyorsunuz.)

Ayrıca oynanışı kolaylaştıran bir takım yeni etmenler bu oyunda bizi bekliyor. Mesela drone’lar. Drone’lar sayesinde düşmanlarınızı işaretleyerek hem onlar ile daha seri savaşabilir daha kolay alt edebilirsiniz hemde, zor durumda bulunduğunuz konumdan daha rahat kaçabilirsiniz.

  SNİPER: GHOST WARİOR 3 OPEN BETA DUYURULDU!

Son olarakta üzücü bir haber vereyim arkadaşlar. Oyunun yine Türkçe dil desteği bulunmuyor. Eğer ingilizce bilmiyorsanız yine sağlam bir yamanın çıkmasını beklemeniz gerekiyor.SNİPER: GHOST WARİOR 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (64 Bit)
İşlemci: İntel Core İ3-530 2.9 GHz / AMD Phenom II X3 715
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce  GTX 760 / Radeon HD 7870
Ram: 8 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 50 GB

Maximum (Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
İşlemci: İntel i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-8120
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950 | 2GB / AMD Radeon R9 370X
Ram: 8 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 50 GB

Evet arkadaşlar oyunumuzun sistem gereksinimleri bu şekilde. Aklınıza takılan sorular olduğunda yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.