Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / RİSE OF THE TOMB RAİDER SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

RİSE OF THE TOMB RAİDER SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Rise-of-the-Tomb-Raider

Yılın en çok merakla beklenen oyunlarından beri olan Rise of the Tomb Raider 2016’ın 8 Ocak ayında çıktı. Zekice kurgulanmış hikayesiyle, mükemmel grafikleriyle tartışmasız çok oynanacak oyunlar arasına girecek gibi görünüyor.
Oyunun hikayesi 2013 yılında Tom Raiderle başladı. Bu seride ise babasının izinden giden ve onun yarım kalan büyük araştırmasını devam ettirmek isteyen kızı Lara’nın hikayesi anlatılıyor. Tom Raider’ın bir yıl sonrasında geçen oyun Suriye ve Sibirya da geçiyor. Lara’nın babasının keşfettiği fakat kimsenin inanmadığı Devine Source’nin peşine düşüyoruz. Oyun Suriye’de başlıyor fakat çok kısa sürüyor, asıl oyun Sibirya’ya geçer geçmez başlıyor. Şimdi gelin beraber Rise of the Tomb Raider’ın sistem gereksinimlerine göz atalım.

RİSE OF TOMB RAİDER SİSTEM GEREKSİNİNMLERİ

En Düşük (minimum) Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD FX-4100
Bellek: 6 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 25 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 / ATI Radeon HD 7770 (2 GB)
Direct X: 11

Önerilen (maximum) Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD FX-4100
Bellek: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 25 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 / ATI Radeon HD 7770 (2 GB)
Direct X: 11

  ONE SOLE PURPOSE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Not: Soru sormadan önce ekran kartı, işlemci modeli,apu sisteme sahipseniz anakart modeli ve ram kapasitesi hakkında eksiksiz bilgi verirseniz, daha düzgün bir şekilde size yardımcı olabiliriz.

Bir önceki yazımız olan TOM CLANCY'S THE DIVISION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde sistem gereksinimleri, tom clancys the division ve tom clancys the division minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*