GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / PUBG İndirime Girdi ! Steam’den %33 indirim geldi!

PUBG İndirime Girdi ! Steam’den %33 indirim geldi!

Sponsor Reklam

PUBG İndirime Girdi

Son zamanlar da satış rekorlarını kıran ve oyuncuların oldukça ilgili çeken oyun olan Playerunknown’s Battlegrounds kısa sürede oyun satış rekorlarını katlayarak her geçen gün oyucu sayısını arttırmaktadır. Çıkışının ardından kısa sürede oyuncuların ilgi odağı olan oyunda hayatta kalma mücadelesi verilmektedir. Fenomen haline gelen oyun adeta oyuncuların yaşamını etkilemektedir.

PUBG ilk defa indirime girdi! Steam'de %33 indirim geldi!

Pubg indirimi geldi

Kısa sürede oyuncuların ilgisi olan oyunda adeta hayatta kalma mücadelesi verme adına oyunu sunmaktadır. Her geçen gün oyuncu sayısı artmaya devam oyun Pubg savaş alanına paraşütle atlayıp daha sonra harita içinde en son hayatta kalan olmak için birbiriyle mücadele etmek için oynanmaktadır. Steam üzerinden oynanan oyun o kadar çok sevildi ki artık en çok oynanan oyunlar arasında birinci sırada yer aldı.

Sponsor Reklamlar

Türkiye’de Steam üzerinden 69 TL’ye satışa sunulan Playerunknown’s Battlegrounds oyunu kısa süre önce indirime girerek oyuncularına bir sürpriz yaptı. Satış fiyatı 69 TL olan sevilen Battle Royal oyunu Playerunknown’s Battlegrounds , yüzde 33‘lük bir indirim ile 46,23 TL’ye satılıyor.

pubg ındirim ile ilgili görsel sonucu

Pubg İndirim Steam

Pubg indirim steam üzerinden devam etmektedir. Kısa süreliğine yapılan bu indirim oyuncuların meraklarını adeta giderecektir. Uzun zamandır indirim yüzü görmeyen oyun için sadece steam pubg indirim kodu ile indirim sağlanmaktadır. Kısa sürede oyuncuları mest eden oyunlar arasında yer alan pubg meraklıları oyundan her anında video ve resim paylaşımları yaparak oyunu sosyal medyaya da taşımaktadır. 5 Temmuz tarihine kadar devam etmesi beklenen pubg indirim Steam üzerinden satın alınmaktadır.

Ä°lgili resim

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.