Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / PES 2017 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

PES 2017 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda PES 2017 için gereken sistem gereksinimlerini tanıtacağız. Konami tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyun henüz çıkış tarihi net olarak belirli olmasa da yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

pes_2017_GG_sistem_2

Peki PES 2017 de bizi neler bekliyor ? Konami oyuncuların beklentilerini karşılamak amacıyla yapay zeka üzerine ağırlık verdiklerini ve bu sayede takım içi paslaşmalarda ve top kontrollerinde kendini gösteren daha gerçekçi bir oyun kalitesinin yakalandığını ifade ediyor. Özellikle “Real Touch” sistemi ile paslaşma şiddeti ve topun karşılandığı yükseklik, futbolcunun doğal yeteneği ile birleştirilerek daha önceki oyunların çok daha üstünde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatacak.

Az önce de bahsettiğimiz gibi PES 2017 “gerçekçi”liğin ön plana çıkarıldığı bir oyun olacak arkadaşlar. Çünkü futbolcuların doğal yetenekleri gibi bir etmenden bahsediyoruz. Karşısına 4 kişi dikildiğinde aralarından sıyırılan  bir Messiden, sert ve isabetli vuruşlara sahip olan Ronaldo’dan bahsediyoruz. Aslında bu listeyi binlerce satır uzatabiliriz çünkü her futbolcunun kendine özgü bir oynayışı var ve PES 2017 nin tam olarak sağlayacağı da bu. Her futbolcunun yeteneğinin hesaba katılarak yapay zekanın inanılmaz derecede öne çıktığı adeta kendi ruhuna sahip olan bir oyun. (Ve admin gaza gelir.. : )

Neyse arkadaşlar lafı daha fazla uzatmadan önce aşağıda oyuna ait yayınlanan güncel fragmanı paylaşalım ve sistem gereksinimlerine geçelim.


PES 2017 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (Bit)
İşlemci: İntel Core İ3-550 3.2 GHz / AMD Phenom II X3 715
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce  GTX 640 v3 / Radeon R7 250 v2 | 2 GB
Ram: 4 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 16 GB

Maximum (Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
İşlemci: İntel i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-8120
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 570 / AMD Radeon HD 6970
Ram: 8 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 16 GB

Evet arkadaşlar oyunumuzun sistem gereksinimleri bu şekilde. Aklınıza takılan sorular olduğunda yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.