Cuma , 20 Ocak 2017
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ: WİNSTON

OVERWATCH REHBERİ: WİNSTON

maxresdefault (1)

WİNSTON

Winston kelimenin tam manasıyla bir tank herosudur. Yüksek seviyede canı ve kalkanı sayesinde takım arkadaşlarınızı koruyabilirsiniz. Ana silahı yakın mesafede etkili olan Tesla Topu’dur. Düşmanlarına etkili bir şekilde hasar verirken ve onları yavaşlatabilir.  Yani bir yönüyle hem ofensif hemde tank karakteridir.  Jump Pack adlı yeteneğinizi kullanarak hem düşmanlarınıza süpriz saldırılar yapabilir hemde bu yetenek sayesinde onlardan kaçabilirsiniz.

Bu Hero ile oldukça güzel fake saldırılar atabilir. Rakiplerinizin dikkatini başka yöne çekip onlara arkadan saldırabilirsiniz. Takım oyununa oldukça uyumlu bir herodur.

ROL: Tank

YETENEKLERİ;

Tesla Cannon:  Teslanın ana yeteneği. Rakiplerine elektrik hasarı verir. Verdiği hasar oldukça düşük olmasına rağmen soğuma süresi kısa olduğu için sıklıkla kullanabilirsiniz.

Jump Pack: Winston bu yeteneği ile havaya doğru zıplayıp zemine doğru sert bir iniş yapar. Hasara maruz kalan yakındaki rakiplerin hareket hızları yavaşlar.

Barrier Projector:  Winston takım arkadaşlarını koruyan küre şeklinde büyük bir enerji bariyeri oluşturur. Bariyer, dışarıdan gelen saldırıları kaybolana kadar savuşturur. Dost ve düşmanlar üniteler bariyere serbestçe girip çıkabilir.

  OVERWATCH REHBERİ: WİDOWMAKER

Primal Rage: Winston hayvani içgüdülerini serbest bırakır ve öfkeyle bürünmüş bir canavara dönüşerek çevresine saldırır. Bu sırada yakın dövüş saldırıları güçlenen winston yumruklarıyla büyük hasarlar verebilir. Bu formundayken kaybettiği toplamda 1000’e kadar can değerini geri kazanır. Jump pack’in soğuma süresi 3 saniyeye iner.

 

    OVERWATCH KAHRAMANLARI  

SALDIRI
genji
Genji
mccree
McCree
pharah
Pharah
reaper
Reaper
soldier76
Soldier: 76
tracer
Tracer

SAVUNMA
Bastion
Bastion
Hanzo
Hanzo
Junkrat
Junkrat
Mei
Mei
Torbjörn
Torbjörn
Widowmaker
Widowmaker

TANK
d.va
D.Va
Reinhardt
Reinhardt
Roadhog
Roadhog
Winston
Winston
Zarya
Zarya

DESTEK
Lucio
Lucio
mercy
Mercy
symmetra
Symmetra
zenyatta
Zenyatta

YAZAR: Hasan Tıngır[Yönetici]

Hasan Tıngır[Yönetici]
Bir garip hukukçu.. (İletişim | Skype: hsntngr2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.